Główne problemy Pokémon GO: Nowa aktualizacja powoduje błędy i denerwuje fanów

Przeglądamy najnowsze problemy, jakie napotykają użytkownicy Pokemon GO po najnowszej aktualizacji.

Problemy z najnowszą aktualizacją Pokemon GO

Najnowsza aktualizacja Pokemon GO okazała się koszmarem dla wielu fanów, którzy mają trudności ze złapaniem Pokemonów z powodu błędów. Dodatkowo problemy z liczbą klatek na sekundę niezwykle utrudniają graczom udział w Pokemon GO Battle League, co stawia ich w niekorzystnej sytuacji.

Rozwiązanie znalezione przez graczy, aby naprawić błąd aktualizacji

Na szczęście gracze znaleźli rozwiązanie tego problemu. Wyłączając natywną częstotliwość odświeżania lub obniżając częstotliwość odświeżania telefonu, użytkownicy wydają się być w stanie obejść niektóre napotykane problemy. Zatem ci, których telefony obsługują częstotliwość odświeżania 120 Hz, mogą obniżyć ją do 60 Hz przy włączonej opcji Natywnej częstotliwości odświeżania w Pokemon GO. Jednak w przypadku telefonów 60 Hz całkowite wyłączenie tej opcji wydaje się jedynym rozwiązaniem.

Wpływ na użytkowników Androida

Co dziwne, problemy te wydają się dotyczyć tylko użytkowników Androida, ponieważ użytkownicy iOS nie zgłosili jak dotąd żadnych problemów. Błędy nie ograniczają się do łapania Pokemonów, ponieważ inni użytkownicy również zgłaszają problemy z GO Battle League. Oprócz spadków liczby klatek na sekundę, Pokemon GO czasami nie rejestruje szybkich ruchów, co stawia graczy w niekorzystnej sytuacji w stosunku do przeciwników.

Biorąc pod uwagę, że problemy te występują w tym samym czasie, co kilka ekscytujących wydarzeń w Pokemon GO, takich jak GO Battle Weekend, okaże się, czy Niantic zrekompensuje fanom ostatnio napotkane problemy.

Źródło: gamerant.com