FleeceKing, pierwszy gracz, który osiągnął 50 poziom w Pokémon GO, ofiara włamania i usunięcia konta

Kultowy gracz Pokémon Go, FleeceKing, stał się emocjonalnym „śmiałkiem” po tym, jak jego rekordowe konto zostało zhakowane i usunięte.

Pokemon Go: silna społeczność

Pokémon Go został wydany prawie dziesięć lat temu, a gra zdołała utrzymać imponującą społeczność graczy dzięki miesiącom aktualizacji zawartości, nowych zadań i nie tylko.

Gracze dotknięci hackiem

Dla niektórych graczy Pokémon Go gra od lat stała się istotną częścią ich codziennego życia, a ich konta zapełniały się Pokémonami wysokiego poziomu, błyszczącymi i nie tylko. W rezultacie wiele osób jest dumnych ze swoich kont i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić im jak największe bezpieczeństwo.

Konsekwencje hackowania

Jednak jeden z graczy Pokémon Go był całkowicie zrozpaczony po ujawnieniu, że na jego konto włamano się, co pozbawiło go wszelkich postępów i danych.

Znany gracz Pokémon Go, FleeceKing, na platformie społecznościowej X poinformował, że utracił dostęp do swojego konta.

FleeceKing jako pierwsza osoba osiągnęła w grze poziom 50. Streamer złapał ponad 2 miliony Pokémonów na swoim, teraz usuniętym koncie.

Po podzieleniu się smutną wiadomością fani pospiesznie okazali swoje wsparcie dla FleeceKing. Użytkownik One X napisał: „Dlaczego niektórzy ludzie chętnie psują innym zabawę, to obrzydliwe. »

Czas pokaże, czy Niantic uda się pomóc FleeceKingowi odzyskać jego konto Pokémon Go, będziemy jednak na bieżąco informować o rozwoju sytuacji.

Źródło: www.bing.com