Festiwal Świateł Pokemon GO

Festiwal Świateł Pokemon GO 2023

Festiwal Świateł Pokemon GO 2023 oferuje graczom kilka nowych funkcji. Oprócz oferowania wielu zadań pobierania z nagrodami, takimi jak przedmioty w grze i spotkania z rzadkimi Pokemonami, gracze mają nawet gwarancję spotkania z Tadbulbsem po ukończeniu zadań.

Zadania i nagrody związane z badaniami terenowymi

Festiwal Świateł obejmuje kilka zadań badawczych w terenie, a ukończenie ich zapewnia wiele przedmiotów Pokemon GO i spotkań z potworami. Można również spotkać błyszczące warianty Darumaki, Morelull i standardowy wariant Tadbulb.

– Złap 5 Pokemonów
– Wyślij prezent z naklejką
– Przejdź 1 km
– Zakręć 10 PokeStopami lub Arenami
– Wykluj 2 jajka

Nagrody obejmują takie przedmioty, jak Poke Balle, Super Balls, Framby Berries, Nanana Berries oraz spotkania z rzadkimi Pokemonami.

Zadania badawcze i nagrody o określonym czasie

Festiwal Świateł oferuje także graczom ekskluzywną, czasową misję badawczą. Wykonywanie zadań zapewnia kadzidło Pokemon GO, przyzwoitą ilość punktów doświadczenia i wielokrotne spotkania z Pokemonami, z których niektóre mają zdolność świecenia. Dodatkowo gracze mogą również otrzymać ekskluzywny awatar wydarzenia.

– Zakręć 30 PokeStopami
– Złap 30 Pokemonów typu elektrycznego
– Złap 30 Pokemonów typu ognistego
– Zbadaj 5 km
– Używaj kadzidła
– Złap 15 różnych gatunków Pokemonów
– Wykluj 4 jajka

Nagrody obejmują spotkania z Hisuianem Voltorbem, Hisuianem Growlithe’em, Tadbulbem, Morelullem i Magmarem, a także 3000 punktów doświadczenia i ekskluzywną koszulkę z awatarem.

Wszystkie bonusy

Podczas wydarzenia gracze mogą skorzystać z kilku bonusów, m.in. z faktu, że kadzidło działa dwukrotnie dłużej, podwójna ilość cukierków za wylęganie się z jaj oraz podwójna ilość gwiezdnego pyłu za wylęganie się pokemonów.

Premie dla trenerów w Indiach

Jako symbol indyjskiego festiwalu Dipawali, deweloperzy Niantic zaoferowali ekskluzywne bonusy wszystkim trenerom Pokemon GO zlokalizowanym w Indiach. Istnieje specjalne wyzwanie kolekcjonerskie, które nagradza trenerów w Indiach pyłem gwiezdnym, punktami doświadczenia i spotkaniem z Tadbulbem. Trenerzy w Indiach mogą również otrzymać Podwójne Cukierki za złapanie Pokemona podczas Festiwalu Świateł.

Źródło: gamerant.com