Festiwal Świateł: Badania czasowe Pokémon GO, zadania i nagrody

Festiwal Świateł zawitał do Pokémon GO, dając Ci możliwość dodania Tadbulba do swojej kolekcji. To wydarzenie oferuje szereg ekscytujących możliwości, takich jak nowe zadanie badawcze w określonym czasie, szansa na spotkanie Pokémonów z motywem wydarzenia i unikalny przedmiot awatara.

Błyszczące Pokémony i Tadbulb

Gdy zapada noc w Pokémon GO, niektóre Pokémony zaczynają świecić, dodając odrobinę magii do twojej rozgrywki. Wśród nich wyróżnia się Tadbulb, a mając zaledwie 50 cukierków Tadbulb, możesz przekształcić ten nowy nabytek w potężnego Bellibota. I to nie wszystko.

Podwój nagrody

Podczas Festiwalu Świateł otrzymasz podwójną nagrodę za swoje wysiłki: wykluj Pokémona i otrzymaj dwa razy więcej Stardust i Cukierków niż zwykle. Dodatkowo, każde aktywowane Kadzidło, z wyjątkiem Kadzidła Codziennej Przygody, będzie działać dwa razy dłużej, dając ci mnóstwo czasu na świętowanie i łapanie większej liczby Pokémonów.

Zadania badawcze i nagrody o określonym czasie

Badanie czasowe jest proste, ale satysfakcjonujące i zapewnia ekskluzywny przedmiot awatara wydarzenia, a także inne gadżety tematyczne. Zatem nawet jeśli zadania są łatwe do wykonania, nie należy przegapić nagród.

Oto czasowe zadania badawcze i nagrody:

  • Zakręć 30 PokéStopami: 1 kadzidło
  • Złap 30 Pokémonów typu Ognistego: Hisuian Caninos
  • Złap 30 Pokémonów typu elektrycznego: Hisuian Voltorb
  • Podróż 5 km: Kijanka
  • Użyj kadzidła: Morbol
  • Złap 15 różnych gatunków Pokémonów: Magmar
  • Wykluj 4 jaja: Dedenne

Nagrody: Alolański Raichu, 3000 XP i koszulka z awatarem Festiwalu Świateł

Koniecznie skorzystajcie z tych świąt, zanim znikną. Ciesz się Festiwalem Świateł i niech Twoje przygody w Pokémon GO będą jaśniejsze niż kiedykolwiek.

Źródło: www.futuregamereleases.com