Fani tworzą fałszywe plaże, aby złapać Wigletta w Pokémon GO

Wskazówka, aby złapać Wigletta w Pokémon GO bez konieczności chodzenia na plażę

Wiglett, istota występująca wyłącznie na wirtualnych plażach

W ramach specjalnych wydarzeń w Pokémon GO Niantic regularnie dodaje nowe stworzenia. Najnowsza z nich, Wiglett, jest dostępna wyłącznie na plażach, ale gracze znaleźli sposób na „stworzenie” fałszywych plaż, aby móc ją złapać bez konieczności podróżowania.

Fałszywe plaże, aby schwytać Wigletta

Będąc dostępnym wyłącznie na plażach Paldea (Pokémon Scarlet i Violet), Wigletta można spotkać tylko na plażach w prawdziwym świecie w Pokémon GO. Jak podaje 404 Media, część graczy modyfikuje karty gry, aby zdobyć ją bez przebywania na prawdziwej plaży.

Jak to jest możliwe?

Pokémon GO współpracuje z mapami z OpenStreetMap, otwartego źródła, które gromadzi informacje geograficzne z całego świata, które każdy może edytować. Gracze utworzyli więc fałszywe wirtualne plaże na mapie w pobliżu ich lokalizacji, aby Pokémon GO wierząc, że są to prawdziwe plaże, zaproponował im spotkania na tych fałszywych plażach.

Reakcje społeczności OpenStreetMap

Zmiany te nie zostały dobrze przyjęte przez społeczność OpenStreetMap, ponieważ spowodowały więcej problemów i wymagały szczególnej uwagi w celu zidentyfikowania i cofnięcia tych fałszywych kreacji zakresów.

Co sądzisz o tym ciekawym przypadku tworzenia fałszywych plaż w Pokémon GO? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach lub na Discordzie.

Pokémon GO jest dostępne na urządzeniach mobilnych. Więcej aktualności na temat tej gry znajdziesz na naszej dedykowanej ministronie.

Powiązane wideo

Bądź na bieżąco dzięki LEVEL UP.

Źródło: www.levelup.com