Fani Pokemon Go sfrustrowani drugą szansą Master Balla zamkniętą za paywallem

Odbierz swoją Master Ball, zanim będzie za późno!

Gracze Pokemon Go dostaną drugą szansę na odblokowanie Master Ball dla tych, którzy przegapili, ale wielu nie jest zadowolonych, widząc to za paywallem.

Fanom Pokemon Go nie pozostanie wiele czasu na ukończenie zadania Free Timed Investigation: Master Ball, zanim zniknie ono na dobre 21 listopada 2023 roku.

Niektórzy fani darmowych gier mogli uznać to zadanie za zniechęcające ze względu na zadania takie jak złapanie 1000 Pokemonów lub zdobycie 100 000 XP.

Powrót Master Balla frustrujący dla fanów Pokemon Go

Dla graczy, którzy mogą przegapić darmowy Master Ball, Niantic ogłosiło drugą szansę w nadchodzącym zadaniu Special Research: Master Ball. Jednak wielu fanów nie jest podekscytowanych faktem, że będzie to płatna misja.

Niantic ujawniło zadanie Special Research: Master Ball w ramach wydarzenia Party Up!, które rozpocznie się 22 listopada 2023 roku o godzinie 10:00 czasu lokalnego.

Oznacza to, że tylko ci, którzy przegapili darmowy turniej Adventures Abound Master Ball, mogą skorzystać z drugiej szansy i muszą za to zapłacić.

Niestety fakt, że Second Chance było zamknięte za paywallem, nie spodobał się wielu fanom, którzy wyrazili swoją frustrację w mediach społecznościowych.

Jeden z trenerów argumentował, że chociaż fani wiedzieli, że płatne wyszukiwanie w końcu nastąpi, nie powinno tak być.

Na szczęście mamy nadzieję, że ci fani, którzy nie chcą płacić za Master Ball, będą mogli ukończyć zadanie śledztwa na czas przed jego wygaśnięciem.

Źródło: www.dexerto.com