Event związany ze zbiórką Pokemon GO rozpoczyna się w przyszłym tygodniu

Nie przegap kolejnego wydarzenia w grze Pokémon GO: Święta Dożynek! W tym wydarzeniu pojawią się Pokémony typu trawiastego i zapewnią graczom wiele niespodzianek. Od 12 do 17 października możesz brać udział w ekskluzywnych badaniach, łapać nowe Pokémony i cieszyć się specjalnymi bonusami. Nie przegap tej okazji!

Święto plonów

Festiwal Dożynek Pokémon GO potrwa od 12 października o 10:00 do 17 października o 20:00 czasu lokalnego. Podczas tego wydarzenia będziesz mógł wziąć udział w dwóch wyzwaniach zbierackich i misji badawczej w terenie. Pokémony dostępne wyłącznie w ramach wydarzenia, takie jak Flabebe Red, Yellow i Blue, pojawią się na wolności. Dostępne będą również nowe Pokémony typu trawiastego, takie jak Smoliv i jego ewolucje. Nie przegap tych ekskluzywnych spotkań w wybranych Pokéstopach!

Polecane Pokémony

W ciągu sześciu dni wydarzenia będziesz miał okazję schwytać różne Pokémony typu trawiastego, które często będą pojawiać się na wolności. Gracze w Stanach Zjednoczonych będą mieli nawet większą szansę na złapanie dwunastu specjalnych Pokémonów: Smoliv, Bellsprout, Exeggcute, Sunkern, Wurmple, Combee, Sewaddle, Cottonee, Petilil, Flabébé Jaune (wyłącznie w USA), Pumpkaboo i Bounsweet.

Bilet smakołyków

Co tydzień w październiku Pokémon GO oferuje płatne wydarzenie o nazwie Ticket of Treats. Biorąc udział w różnych zadaniach podczas tego wydarzenia, będziesz mógł zdobyć specjalne nagrody i ekskluzywne Pokémony. Od 12 października podczas Dożynek dostępna będzie druga część Biletu Smakołyków. Możesz go kupić za 5,00 $ w sklepie Pokémon GO i zyskać dostęp do tych ekskluzywnych badań. Nie zapomnij ukończyć go przed 31 października 2023 r. do godziny 20:00 czasu lokalnego.

Czym są wydarzenia Pokémon GO?

Wydarzenia Pokémon GO to celebrowanie specjalnych okazji i świąt, zarówno w grze, jak i poza nią, i mogą trwać od kilku godzin do kilku tygodni. Od czasu aktualizacji GO Beyond w listopadzie 2020 r. w Pokémon GO wprowadzono pory roku na wydarzenia w grze. Pory te odzwierciedlają pory roku w świecie rzeczywistym, przy czym zima, wiosna, lato i jesień występują co roku przez trzy miesiące. Z każdym nowym sezonem w grze wprowadzane są znaczące zmiany.

Podczas wydarzeń trenerzy mogą korzystać z tymczasowych bonusów, takich jak Stardust, Cukierki i pomnożone XP za działania takie jak wylęganie jaj, łapanie Pokémonów, przenoszenie, ewolucja i walka. Nie przegap możliwości, jakie oferują wydarzenia Pokémon GO, aby wzmocnić swój zespół i przeżyć ekscytujące przygody!

Źródło: www.usatoday.com