Ekscytujące przygody w Pokemon GO

Liga Bitewna Pokemon GO wita wydanie Catch Cup: Adventures Abound Edition

The Catch Cup: Adventures Abound Edition w końcu dotarło do Pokemon GO Battle League, zapewniając kolejny ekscytujący zwrot akcji, gdy Trenerzy starają się zbudować swój najlepszy zespół.

Podobnie jak w przypadku poprzednich zawodów Catch Cup, tym razem będziesz mógł wziąć udział tylko w Pokemonach poniżej 1500 CP, które zostały złapane podczas sezonu Adventures Abound, więc Twoja pula potencjalnych wojowników będzie znacznie mniejsza niż zwykle.

To komplikuje sprawę, ponieważ nawet jeśli masz pokemona o najwyższej randze, nie będziesz miał dużo czasu na jego wyrównanie i nauczenie go najlepszych ataków. Aby spróbować pomóc, poniżej przedstawiamy kilka rekomendacji zespołów.

Najlepszy zespół w Catch Cup: Adventures Abound Edition

Jedną z najlepszych drużyn, z których możesz skorzystać w tej edycji Catch Cup, są Clodsire, Medicham i Jellicent.

Spodziewam się, że tym razem to Clodsire będzie tym, który będzie oglądał, ponieważ wielu Trenerów ewoluowało po niedawnym Dniu Społeczności Woopera. Ma niesamowitą wytrzymałość, doskonałe typy trucizn/ziemi i już radzi sobie bardzo dobrze w Wielkiej Lidze.

Medicham typu Walczącego/Psychicznego od dawna wyróżnia się w GO Battle League, a ponieważ jego przedewolucyjny Meditite był dostępny podczas wydarzenia Psychic Spectacular, możesz mieć go w swojej kolekcji. Jedynym minusem jest to, że ulepszenie do limitu 1500 CP jest stosunkowo drogie.

Dopełnieniem tej drużyny jest Jellicent typu Water/Duch. Możesz teraz złapać jego przedewolucyjny Frillish, ponieważ jest to częsty spawner podczas wydarzenia Fashion Week. Ma osiem oporów, imponującą wytrzymałość i przyzwoity zestaw ruchów, co czyni go doskonałym dodatkiem do twojej drużyny Catch Cup.

Kolejny idealny skład zespołu

Kolejnym świetnym składem zespołu byliby Carbink, Sableye i Azumarill. Podobnie jak poprzedni zespół, te trzy Pokemony wyróżniają się w zwykłym formacie Wielkiej Ligi i wszystkie były dostępne w taki czy inny sposób podczas sezonu Adventures Abound.

Najlepszy Pokemon w Catch Cup: Adventures Abound Edition

Oto niektóre z najlepszych Pokemonów do wykorzystania w tej edycji Catch Cup wraz z ich optymalnymi zestawami ruchów:

Wszystkie te Pokemony były dostępne do złapania lub ewolucji w pewnym momencie sezonu Adventures Abound (od 1 września do 30 listopada), więc sprawdź je w swojej kolekcji!

Ogólne wskazówki dotyczące Catch Cup

Podobnie jak w przypadku każdej ligi lub pucharu, zdolność twojej drużyny do zwycięstwa zawsze będzie zależeć od tego, jakiego Pokemona używa twój przeciwnik. Na przykład Clodsire może być jednym z najlepszych typów w tym Pucharze Połowu, ale prawie zawsze przegra z potężnym Galariańskim Stunfiskiem.

Dlatego tak ważne jest zbudowanie drużyny o zróżnicowanym typie, mocnych i słabych stronach, tak abyś zawsze miał alternatywnego Pokemona do zmiany, jeśli twój przeciwnik jest super skuteczny w walce z twoim obecnym wojownikiem.

Na koniec pamiętaj, że Catch Cups są zawsze nieprzewidywalne (i często nieco frustrujące). Prawie niemożliwe jest przewidzenie, z którą drużyną się zmierzysz i jest prawdopodobne, że nie udało ci się złapać wszystkich najlepszych Pokemonów.

Z tego powodu zawsze zalecałbym podejście do Catch Cup jak do gry.Dołóż wszelkich starań, aby zbudować porządny zespół, ale nie marnuj zbyt wielu zasobów na ten ograniczony czasowo puchar; zachowaj je na czas, gdy zwykłe ligi powrócą do rotacji.

Kiedy zaczyna się i kończy Catch Cup?

Wydanie Catch Cup: Adventures Abound Edition rozpoczyna się w piątek 17 listopada 2023 r. o 13:00 czasu PT / 16:00 ET / 21:00 GMT i trwa do piątku 24 listopada 2023 roku.

Jest to jedyny puchar, który pojawi się w tym czasie, więc nie będziesz mógł jak zwykle wejść do Wielkiej Ligi, Ultra Ligi ani Ligi Mistrzów.

To wszystko, co musisz wiedzieć o Catch Cup! Udaj się na naszą stronę główną Pokemon, aby uzyskać więcej przewodników na temat najnowszych Raid Bossów, nadchodzących Godzin Spotlight i sposobów realizacji kodów promocyjnych.

Źródło: www.ggrecon.com