Dzień Społeczności Pokémon GO we wrześniu 2023 r. będzie poświęcony Grubbinowi

Poznaj szczegóły nadchodzącego wydarzenia z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go, w którym wystąpi Grubbin, Pokémon Larwa. Nie przegap okazji, aby schwytać tego rzadkiego Pokémona i zebrać wystarczającą ilość cukierków, aby ewoluować w Charjabuga i wreszcie Vikavolta. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o nagrodach, bonusach i specjalnych zadaniach, które będą dostępne podczas tego wydarzenia.

Dzień Wspólnoty Grubbina

Grubbin Community Day rozpocznie sezon Przygód w obfitości w Pokémon Go. Wydarzenie to odbędzie się 23 września w godzinach od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. W tym czasie będziesz bardziej skłonny spotkać Grubbina na wolności, a może nawet dostrzeżesz błyszczącą wersję Pokémona.

Łapiąc kilka Grubbinów w ciągu dnia, zbierzesz wystarczającą ilość cukierków, aby ewoluować swojego Pokémona w Charjabuga, a następnie w Vikavolta. Pamiętaj, aby zrobić to przed 22:00 czasu lokalnego, aby zdobyć Pokémona, który opanował atak Przełącznika Volt.

Nagrody

Aby było jeszcze ciekawiej, Niantic oferuje również badania czasowe i badania terenowe, które zapewniają liczne nagrody, w tym przynętę magnetyczną, pył gwiezdny, ultra kule i kilka spotkań z Grubbinem. Jeśli szukasz jeszcze więcej darmowych gadżetów, nie zapomnij pobrać kodów promocyjnych Pokémon Go!

Bonusy i zadania specjalne

Oprócz zadań będziesz mógł cieszyć się ekskluzywnymi bonusami podczas wydarzenia z okazji Dnia Społeczności. Za złapanie Pokémona otrzymasz trzykrotność EXP i dwukrotnie więcej Cukierków, a Moduły Przynęty i Kadzidło aktywowane podczas wydarzenia będą działać przez trzy godziny. Dodatkowo transakcje otrzymają 50% zniżki na Stardust i dodatkową, specjalną wymianę na ten dzień.

Po zakończeniu wydarzenia, w godzinach od 17:00 do 22:00 odbędą się dodatkowe naloty. W 4-gwiazdkowych raidach będzie brał udział Charjabug, a jeśli uda ci się go pokonać, zobaczysz wiele Grubbinów pojawiających się na siłowni przez 30 minut.

Pobierz teraz Pokémon Go za darmo i nie przegap tego ekscytującego wydarzenia z okazji Dnia Społeczności!

Źródło: www.pocketgamer.com