Dzień społeczności Pokémon Go, październik 2023 r.: szczegóły i harmonogramy w Timburr

Nie przegap Dnia Społeczności Pokémon Go w październiku 2023 r.!

Polecany Pokemon: Timburr z ekskluzywnym atakiem

Następny Dzień Społeczności Pokémon Go odbędzie się w niedzielę 15 października 2023 r. w godzinach 14:00–17:00 czasu lokalnego. Podczas tego wydarzenia trenerzy będą mieli okazję schwytać Chromatycznego Timburra za pomocą ekskluzywnego ataku.

Timburr, muskularny Pokémon, zostanie wyróżniony podczas tego Dnia Społeczności. Podczas wydarzenia możliwe jest nawet spotkanie Chromatycznego Timburra.

Dodatkowo, jeśli ewoluujesz Timburra w Gurdurra, możesz uzyskać ładowany atak Brutal Swing, ewoluując następnie Gurdurra w Conkeldurra. Atak ten będzie dostępny przez pięć godzin po wydarzeniu. Oto szczegóły tego ataku:

Brutalny swing :

  • W bitwach trenerskich: siła 65
  • Na arenach i w raidach: siła 65

Aby uzyskać dostęp do specjalnego artykułu badawczego zatytułowanego „Wspomnienia mięśni” podczas Dnia Społeczności Timburra, Trenerzy mogą zapłacić 1,00 dolara (lub równowartość tej kwoty w ich lokalnej walucie).

Te specjalne badania pozwolą graczom na częstsze spotkania z Pokémonem wyróżnionym podczas Dnia Społeczności, Timburrem.

Bonusy eventowe

Podczas Dnia Społeczności Pokémon Go dostępnych będzie kilka bonusów:

  • x3 Stardust za łapanie Pokémonów
  • x2 Cukierki do łapania Pokémonów
  • x2 Szansa dla graczy na poziomie 31 i wyższym na otrzymanie XL Cukierków poprzez złapanie Pokémonów
  • Moduły przynęty aktywowane podczas wydarzenia będą działać przez trzy godziny
  • Kadzidła (z wyjątkiem Kadzideł Codziennych Przygód) aktywowane podczas wydarzenia będą ważne przez trzy godziny
  • Zrób kilka zdjęć podczas Dnia Społeczności, aby otrzymać niespodziankę!
  • Można dokonać dodatkowej specjalnej transakcji, maksymalnie dwie na gracza w ciągu dnia
  • Transakcje będą wymagały o 50% mniej pyłu gwiezdnego

Premie te będą dostępne przez pięć godzin po wydarzeniu, do godziny 22:00 czasu lokalnego.

Specjalne naloty i badania terenowe

Po zakończeniu Dnia Społeczności Pokémon Go specjalne czterogwiazdkowe rajdy będą dostępne od 17:00 do 22:00 czasu lokalnego.

W tych najazdach pojawi się Gurdurr, a jeśli wyjdziesz zwycięsko, wokół Areny, która była gospodarzem najazdu przez 30 minut, pojawi się więcej Timburra. Jak zawsze, miej oczy szeroko otwarte na chromatyczny Timburr.

Październikowe badania terenowe z motywem Dnia Społeczności będą dostępne dla wszystkich graczy. Badania te można ukończyć, chwytając Timburra, i pozwolą ci zdobyć więcej spotkań z Timburrem, a także Super Balls, Hyper Balls i nie tylko.

Gracze będą mogli także zdobyć naklejki związane z wydarzeniem, obracając PokéStopami, otwierając prezenty i kupując je w sklepie w grze.

To wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby przygotować się na Dzień Społeczności Timburra w październiku 2023 r. w Pokémon Go. Koniecznie odwiedź nasze Centrum Gier Pokémon Go, aby uzyskać więcej informacji o grze.

Źródło: www.thegamecrater.com