Dzień nalotu Hisuian Samurott w Pokémon GO

Ekscytujące nowe wydarzenie w Pokémon GO

Jeśli jesteś fanem Pokémon GO, z niecierpliwością czekałeś na przybycie Pokémonów ze starożytnego regionu Hisui, z regionalnymi wariantami i nowymi ewolucjami. Dziś wreszcie nadszedł dzień, na który czekaliśmy, rozpoczynający nowy sezon Ponadczasowych Podróży. Hisuian Samurott ma swój wielki debiut na omawianej imprezie. Ale czego możemy się spodziewać? Ile zdalnych nalotów będzie dozwolonych? I przede wszystkim, czy można go dostać w wersji błyszczącej? Znajdź wszystkie istotne informacje na temat tego ekscytującego wydarzenia.

Hisuian Samurott wkracza do Pokémon GO

Pokémon Hisuian Samurott po raz pierwszy pojawi się w Pokémon GO podczas Raid Day 3 grudnia. Dodatkowo odblokowana zostanie błyszcząca wersja tego Pokémona, a szanse na złapanie go w wersji Błyszczącej znacznie wzrosną w trakcie wydarzenia. Jednakże ewolucja Dewota w Hisuiana Samurotta nie będzie możliwa.

Przebieg wydarzenia

Wydarzenie Hisuian Samurott Raid w Pokémon GO odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, w godzinach od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Podczas tego wydarzenia gracze będą mieli możliwość skorzystania z wielu bonusów, w tym zwiększenia limitu Raidów dystansowych do 20, dodatkowych nagród i zwiększonej liczby darmowych przepustek Raid.

Dodatkowo płatny bilet umożliwi Ci uzyskanie ekskluzywnych bonusów, takich jak osiem dodatkowych Przepustek Raidów dziennie, 50% wzrost XP zdobywanych podczas Raidów, zwiększona szansa na zdobycie rzadkich cukierków w dużych ilościach oraz podwojenie kwoty Stardust zdobyte podczas Raidów.

Świętujemy Pokémony przeszłości

Niantic ogłasza, że ​​podczas tego wydarzenia upamiętnione zostaną Pokémony z regionu Sinnoh, podkreślając Hisuiana Samurotta. Zachęca wszystkich trenerów do wzięcia udziału w tej wyjątkowej okazji, aby wykorzystać swoją szansę i przygotować swój zespół do podjęcia dużego wyzwania. Oznacza to również początek nowego sezonu, co sugeruje, że wkrótce pojawią się inne Pokémony z regionu Hisui.

Chcesz więcej zabawnych i pouczających artykułów? Obserwuj Bleeding Cool w Google News już dziś i bądź na bieżąco z rozrywką i grami!

Źródło: bloodcool.com