Dwie siostry popełniają samobójstwo w aszramie w Agra: dramat PokéMon Go

Samobójstwo dwóch sióstr w aśramie Brahma Kumaris w Agrze

W aśramie Brahma Kumaris w Agrze doszło do tragedii, gdzie znaleziono powieszone dwie siostry. Rzekomo zostawili listy pożegnalne, w których oskarżali cztery osoby powiązane z organizacją duchową o kradzież 25 lakh rupii. Siostry Shikha Singhal (34 l.) i Ekta (38 l.) mieszkały w aśramie od roku.

Znaleziono ich martwych w piątek około godziny 23:00. Do grup Brahmy Kumarisa i ich rodzin wysłano za pośrednictwem WhatsApp notatki samobójcze, w których oskarżano Neeraja Singhala, jego ojca Tarachanda, Guddala i Poonama, obecnie mieszkańców aszramu w Gwalior, o popełnienie ich ekstremalnego czynu. Policja zatrzymała trzech mężczyzn.

Poszukiwanie podejrzanych w sprawie samobójstwa nastolatka Dalitów

16-letni chłopiec należący do społeczności dalitów w dystrykcie Pudukkottai w stanie Tamil Nadu rzekomo odebrał sobie życie po tym, jak został zaatakowany i znieważony za rozmowę z dziewczyną z wyższej kasty. Policja poszukuje obecnie podejrzanych biorących udział w zdarzeniu, a sprawę zarejestrowano jako okrucieństwo na tle kastowym.

Organizacja pozarządowa Evidence przeprowadziła dochodzenie i wezwała rząd do zadośćuczynienia rodzinie chłopca i przyznania mu miesięcznej emerytury.

Czym jest Brahma Hatya Dosza? Efekty i środki zaradcze

Astrologia może ujawnić historię życia danej osoby i wpłynąć na jej ścieżkę. Jedna dosza, „Brahma Hatya Dosha”, jest często źle rozumiana, ale ma ogromne znaczenie. Odnosi się do braku równowagi karmicznej wynikającej ze skrzywdzenia bramina w poprzednim życiu. Ta dosza może mieć niekorzystny wpływ na karierę, relacje, finanse, wiedzę i zdrowie danej osoby. Do środków zaradczych zalicza się wykonywanie pudży, dawanie datków braminom, recytowanie mantr, praktykowanie jogi i medytacji, unikanie negatywnych działań i szukanie przebaczenia.

Nastolatek namawiał do samobójstwa za używanie telefonu komórkowego

15-letni chłopiec w Indiach popełnił samobójstwo po tym, jak rodzice poprosili go, aby spędzał mniej czasu na telefonie i skupiał się na nauce. Do zdarzenia doszło w niedzielę, kiedy chłopiec pokłócił się z rodziną, wyszedł z domu i powiesił się na drzewie. Według policji ojciec chłopca chciał, aby priorytetowo traktował naukę przez telefon.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz myśli samobójcze, możesz skontaktować się z infolinią ds. zapobiegania samobójstwom.

Źródło: www.bing.com