Dramatyczne zniknięcie PokeStopów na Uniwersytecie Pacyfiku – reakcje graczy Pokemon GO

Na Uniwersytecie Pacyfiku w Stockton zaobserwowano znaczny spadek liczby Pokemon GO PokeStops, wywołując zaniepokojenie lokalnych graczy.

Skutki zniknięcia PokeStopów

Brak PokeStopów może mieć wpływ na wydarzenia społecznościowe, postęp trenera, bitwy rajdowe i zbieranie przedmiotów.

Gracze mają nadzieję, że usunięte PokeStopy będą mogły powrócić, jeśli społeczność wyrazi swoje obawy Niantic i uniwersytetowi.

Według członków lokalnej społeczności Pokemon GO prawie wszystkie PokeStopy Pokemon GO na Pacific University w Stockton w Kalifornii zniknęły.

Wpływ na społeczność Pokemon GO

Trwa sezon 14 Pokemon GO, a do czerwca 2024 r. zaplanowano różne ograniczone wydarzenia.

PokeStopy służą graczom jako przydatne centra, umożliwiające im przygotowanie się do bitew rajdowych, zbieranie przedmiotów, przyjmowanie zadań badawczych w terenie i spotykanie się z innymi trenerami. Jednak w przyszłości zasoby te mogą stać się niewystarczające na kampusie Uniwersytetu Pacyfiku w Stockton.

Użytkownik Reddita Fudgenuggets980825 i inni gracze Pokemon GO są rozczarowani, widząc, że prawie wszystkie PokeStopy Uniwersytetu Pacyfiku znikają.

Reakcje społeczności graczy

Reakcja społeczności graczy na Reddicie była w większości negatywna, a niektórzy mieli nadzieję, że PokeStops może powrócić, jeśli społeczność wyrazi obawy Niantic i liderom uniwersytetów.

Utrata tych PokeStopów to duży cios dla społeczności Pokemon GO w Stockton, a studenci grający w Pokemon GO prawdopodobnie też nie będą zadowoleni.

Źródło: gamerant.com