Dowiedz się, jak sprawić, by Mareanie lśniła w Pokémon Go

Łapanie Mareanie błyszczącej w Pokémon Go: wszystko, co musisz wiedzieć

Mareanie, brutalnego Pokémona z Aloli, można znaleźć na wolności w Pokémon Go. Tak, Mareanie może być błyszcząca w Pokémon Go!

Błyszcząca forma Mareanie stała się dostępna po raz pierwszy podczas wydarzenia „Ultra Space Wonders”. Toxapex (przemiana Mareanie) jest właściwie używany w niższych ligach PvP, więc może warto go mieć, jeśli lubisz PvP.

Jaka jest szybkość świecenia Mareanie w Pokémon Go?

Według starych badań przeprowadzonych na nieistniejącej już stronie internetowej The Silph Road (za pośrednictwem Wayback Machine), wskaźnik świecenia Pokémonów w normalny dzień wynosi około jeden na 500. Mareanie nie jest Pokémonem, który otrzymuje „trwałe wzmocnienie” (co oznacza, że ​​jest rzadki spawn i dlatego korzysta ze zwiększonego współczynnika połysku).

Jak mogę przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niewiele, niestety. Wydaje się, że jest to kwestia losowego szczęścia. Wskaźniki połowu Błyszczących Pokémonów są ustalane przez dewelopera Niantic i zwykle są zwiększane tylko podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności lub Strefy Safari, lub podczas Legendarnych Raidów. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększają szybkość Błyszczących Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

LeekDuck oferuje listę aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. Jest to przydatny wizualny przewodnik, który ilustruje, jak wyglądają wszystkie istniejące błyszczące Pokémony.

Więcej wskazówek znajdziesz w przewodnikach Pokémon Go firmy Polygon.

Źródło: www.polygon.com