Dowiedz się, jak łatwo znaleźć Wigletta w Pokémon Go

Najnowsze aktualizacje Pokémon Go wprowadziły do ​​gry Pokémon Wiglett, spotykanego wyłącznie na plażach. Dla graczy, którzy nie mają dostępu do pobliskiej plaży, może to być prawdziwym źródłem frustracji w dążeniu do złapania ich wszystkich. Może być konieczna kilkugodzinna podróż, aby mieć nadzieję na znalezienie tego nowego Pokémona z regionu Galar. Ponadto będziesz musiał schwytać kilka kopii, aby zdobyć cukierki niezbędne do jego ewolucji w Wugtrio. Jednak społeczność graczy Pokémon Go nie jest łatwa do przekonania, niektóre obszary w pobliżu mogą zachowywać się jak biom plażowy, pod warunkiem, że stać Cię na pokrycie kosztów wstępu.

Odkrycie nowych biomów

Trenerzy zauważają, że aplikacja czasami traktuje bunkier golfowy w pobliżu jeziora jako biom plażowy na polach golfowych, gdzie może pojawić się kilka Wigletów. To drugi przypadek, w którym Wiglett nie znajduje się tam, gdzie powinien, po tym, jak trenerzy odkryli, że biomy rzeczne mogą czasami ukrywać Wigletta. Teoretycznie może to również obejmować miejsca takie jak parki z piaszczystymi obszarami w pobliżu jezior lub pewne obszary, które mapa gry myli z biomem oceanicznym w pobliżu zbiornika wodnego. Istnieją możliwości wykorzystania luk w systemie w celu ominięcia aktualizacji biomów, dlatego ciekawie jest zobaczyć, co odkryją inni trenerzy.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Kiedy kupujesz coś za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Źródło: www.bing.com