Dowiedz się, jak łatwiej złapać nowego Pokémon Go Wiglett

Pokémon Go: Jak złapać Wigletta poza plażami

Wiglett został niedawno dodany do Pokémon Go w ramach nowej aktualizacji biomów i można go było znaleźć tylko na plażach. Dla tych, którzy nie znajdują się w pobliżu wybrzeża lub oceanu, jest to zła wiadomość w dążeniu do złapania ich wszystkich, ponieważ może to oznaczać kilkugodzinną podróż tylko po to, by mieć mały promyk nadziei na znalezienie nowego Pokémona z Galara. Nawet wtedy musimy złapać jeszcze kilka, aby zdobyć cukierki potrzebne do ewolucji w Wugtrio. Społeczności Pokémon Go nie da się jednak tak łatwo przekonać i okazuje się, że w pobliżu mogą znajdować się pewne lokalizacje, które pełnią rolę biomu plażowego, o ile stać Cię na opłatę za wstęp.

Nieoczekiwane biomy

Trenerzy odkrywają, że aplikacja w jakiś sposób postrzega piaszczyste pole golfowe obok jeziora jako biom plażowy na polach golfowych, powodując od czasu do czasu pojawienie się Wigletta lub dwóch. Jest to drugi przypadek, gdy Wiglett nie pojawia się tam, gdzie powinien, po tym, jak trenerzy odkryli, że biomy rzeczne mogą czasami stanowić schronienie dla Wigletta. Teoretycznie może to dotyczyć również miejsc takich jak parki z piaszczystymi obszarami w pobliżu jezior lub niektórych lokalizacji, które mapa gry myli z biomem oceanicznym obok zbiornika wodnego. Istnieje ryzyko wykorzystania błędów systemowych do nadużycia aktualizacji biomu, dlatego jesteśmy ciekawi, co odkryją inni trenerzy.

Dot E-sport wspierana jest przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Źródło: www.bing.com