Czy warto kupić bilet Pokémon Go Eggs-Pedition Access: Grudzień?

Pokémon Go wprowadza nowy bilet Dostęp do wyprawy po jajkach: bilet grudniowy

Za każdym razem, gdy do Pokémon Go wprowadzana jest nowa zawartość, zawsze istnieje szansa, że ​​Niantic spróbuje na niej zarobić, oferując bilet na wydarzenie. Nie widzieliśmy jeszcze, aby te bilety pojawiały się często w treściach sezonowych, ale dostęp do wyprawy Eggs: grudzień zmienia zasady gry i być może warto go kupić. Biletowana zawartość jest zwykle zarezerwowana na dodatkowe badania lub wydarzenia osobiste, ale sezon Ponadczasowych Podróży w Pokémon Go obejmie zestaw trzech biletów Dostępu do ekspedycji jajek, które zapewnią bonusy graczom, którzy kupią je na cały miesiąc. Na początku może się to wydawać trochę Farfetch, ale patrząc na koszt w porównaniu z tym, co faktycznie jest oferowane, wydaje się, że jest to dobry kompromis dla większości graczy, z wyjątkiem jednej dużej zmiany. Czy warto kupić bilet na Eggs-Pedition Access: Grudzień w Pokémon Go? Mały zastrzyk energii na nowy sezon.

Wartość biletu

Od 1 do 29 grudnia gracze mogą kupić Eggs-pedition Access: Grudzień w sklepie w grze Pokémon Go za 5 dolarów. Zapewni im to dostęp do ekskluzywnego zestawu czasowych badań i sześciu różnych bonusów, które będą obowiązywać przez cały grudzień. W przypadku Timed Research gracze będą mieli czas do 31 grudnia na ukończenie czterech stron zawierających spotkania z sezonowymi Pokémonami, takimi jak Gible i Hisuian Growlithe. Zapewni to mnóstwo dodatkowych punktów doświadczenia i gwiezdnego pyłu za twoje wysiłki, a ukończenie nie wydaje się zbyt trudne.

Bonusy związane z biletem są nieco bardziej interesujące dla większości graczy, ponieważ otrzymają jednorazowy inkubator za zakręcenie swojego pierwszego PokéStopa dnia oraz potrojenie punktów doświadczenia za pierwsze złapanie i zakręcenie w ciągu dnia. Ponieważ grudzień to dobry czas na dawanie, Niantic przygotowało także trzy bonusy związane z prezentami. Posiadacze biletów będą mogli otworzyć do 50 prezentów dziennie, wysłać do 150 prezentów dziennie i przechowywać 40 prezentów w swojej torbie, chociaż ten ostatni bonus jest nieco kontrowersyjny w społeczności.

Czy bilet jest tego wart?

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się to dobrą ofertą dla każdego, kto codziennie gra w Pokémon Go. Wykonując obliczenia, dodatkowy codzienny inkubator jest tego wart w przypadku częstych graczy, ponieważ zakup 10 wielofunkcyjnych inkubatorów ze sklepu w grze kosztuje około 15 dolarów w PokéCoinach, co da ci te same 30 wylęgów jaj. Wraz z biletem otrzymujesz inne bonusy, więc wygrana jest łatwa.

Źródło: www.bing.com