Czy Fuecoco może być błyszczące w Pokémon GO?

Fuecoco to jeden z najsłodszych nowych Pokémonów wprowadzonych w Pokémon Scarlet i Violet. Gracze, którzy kochają Pokémon GO, z radością dowiedzą się, że już teraz mogą mieć to stworzenie w swojej grze mobilnej, wraz z innymi starterami z najnowszego wpisu głównego.

Czy Fuecoco ma wersję Shiny?

Fuecoco jest Pokémonem typu Ognistego z Pokémon Scarlet i Violet. Ten szczęśliwy i beztroski Pokémon jest głęboko kochany przez wielu graczy. Chociaż ten krokodyl jest już dostępny w Pokémon GO, jego urocza, błyszcząca różowa wersja nie jest jeszcze dostępna.

Może to wynikać z tego, że Niantic przygotowuje dzień społeczności lub wydarzenie, aby powitać jego błyszczącą formę, ale na razie nie jest to możliwe. W tym samym czasie Pokémon Scarlet i Violet mają błyszczącą wersję Fuecoco, która może wykluć się z jaj.

Gracze, którzy chcą zdobyć Fuecoco w Pokémon GO, mogą to zrobić poprzez wylęganie 7-kilometrowych jaj. Mogą one zostać przekazane trenerom przez znajomych w postaci prezentów w grze.Prezenty można zdobyć poprzez PokéStopy, a także poprzez przygody z Pokémonami. Jeśli gracze będą mieli szczęście, ten Pokémon może nawet pojawić się na wolności, w zależności od dnia, godziny i aktualnego harmonogramu odradzania.

Jak rozwijać Fuecoco?

Fuecoco to kolejny Pokémon, który jest dość łatwy w ewolucji, ponieważ wymaga jedynie Candy, aby osiągnąć ostateczną ewolucję. Trenerzy zaczną najpierw od Fuecoco, który następnie może ewoluować w Crocalor i będzie potrzebował tylko 25 cukierków. Jednak zanim trenerzy będą mogli ewoluować Pokémona w Skeledrige, czeka ich długa podróż. W sumie będą potrzebować 100 cukierków.

Zdobycie słodyczy w Pokémon GO jest łatwiejsze niż niektórym się wydaje. Najlepszym sposobem na zebranie cukierków potrzebnych danemu Pokémonowi jest złapanie jak największej ich liczby, gdy się pojawią, i przekazanie ich Profesorowi. Cukierki można również zdobyć podczas wydarzeń lub przygód z Pokémonami.

Źródło: gamerant.com