Córka fanów Pokemon Go używa Master Balla na słabych Pokemonach, zaskakuje graczy

Gracz Pokemon Go używa Master Ball na słabym, pospolitym Pokemonie

Społeczność fanów Pokemon Go była zszokowana historią gracza, którego dziecko wykorzystało Master Ball do złapania pospolitego, słabego Pokemona.

W większości głównych gier Pokemon gracze mają tylko jedną szansę na niezawodne zdobycie Master Ball. Jednak w Pokemon Go fani mogą otrzymać wiele kopii tej cennej piłki, ponieważ jest to gra usługowa na żywo, która ma trwać przez wiele lat.

Master Balls mają wielką wartość, ponieważ dają 100% gwarancję złapania dzikiego Pokemona. Niestety, Niantic o tym wie i utrudnia zdobycie Master Ball, wiążąc ją z kosztownymi lub trudnymi wydarzeniami.

Mała dziewczynka używa Master Balla, by złapać Grubbina

Gracz Pokemon Go podzielił się na stronie gry Reddit niefortunnym wydarzeniem, w którym jego córka użyła Master Ball do złapania Grubbina, co jest częstym spotkaniem w grze.

Gracze mają tendencję do oszczędzania swoich Master Ballów dla błyszczących lub legendarnych Pokemonów, znanych ze swojej zdolności do szybkiej ucieczki. Czasami jednak uzasadnione może być użycie Master Ball dla pospolitego Pokemona, jeśli jest to rzadki, błyszczący wariant.

Niestety, schwytany Grubbin nie był ani Błyszczącym, ani Ciemnym Pokemonem, ani też nie miał żadnej specjalnej wartości. Był po prostu zwykłym Grubbinem, którego ludzie regularnie spotykają w grze, nawet nie zadając sobie trudu, aby go schwytać.

Jednak z tym Grubbinem wiąże się teraz zabawna historia, którą można wymienić na obecne gry za pośrednictwem Pokemon Home i zabrać na przygodę. Choć z konwencjonalnych względów nie jest to coś wyjątkowego, to jednak może stać się cenionym towarzyszem czyjejś podróży z Pokemonami.

Źródło: www.bing.com