Cleffa Hatch Day: Przewodnik po wydarzeniach i bonusy, które powinieneś wiedzieć

Przewodnik po wydarzeniach Clémenttouche

Wyciągnij swoje ulubione buty turystyczne i mocno zawiąż sznurowadła, ponieważ w dniu wylęgu Clémenttouche będziesz musiał chodzić, aby wykluć jaja! W najnowszym wydarzeniu wylęgu Pokémon GO pojawia się mały Pokémon typu Wróżka Clémenttouche! Jeśli planujesz zagrać w Pokémon GO podczas tego wydarzenia, oto przewodnik po wydarzeniu Clémenttouche. Od bonusów związanych z wydarzeniami po wskazówki, które musisz znać – oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat Dnia Wylęgu Clementtouche.

Dzień wylęgu Clémenttouche: 28 kwietnia 2024 r

Clémenttouche, pierwotnie wprowadzony podczas drugiej generacji gier z głównej serii, jest małym Pokémonem z linii Clémentif. W grach z głównej serii Clementtouche ewoluuje w Clementifa, gdy podniesiesz go na wyższy poziom za pomocą Wielkiej Przyjaźni, która następnie ewoluuje w Clementifée, gdy gracz użyje Kamienia Księżycowego. W Pokémon GO ewolucja Clementtouch w Clementif jest tak prosta, jak ewolucja go za pomocą 25 cukierków.

Premia za dzień wylęgowy Clémenttouche i badania w określonym czasie

Podobnie jak każde wydarzenie w grze Pokémon GO, również i to wydarzenie Clementtouche Hatching Day oferuje graczom bonusy. Oto lista następujących bonusów związanych z wydarzeniem Dnia Wylęgu: Dwukrotnie cukierki, które gracze otrzymują z jaj wylęgowych / Zwiększona szansa na wyklucie Błyszczącego Clementtoucha / Jaja o długości 2 km będą częstsze po obróceniu PokéStopów.

Dodatkowo, od 10:00 do 17:00, odległość wylęgania się jaj zmniejsza się o połowę, jeśli gracze umieścili jajo w inkubatorze na czas trwania tej premii. Podczas wydarzenia Dnia Wylęgu Clementtouche dostępne będą także bezpłatne, ekskluzywne badania czasowe, które zapewnią graczom dodatkowe punkty doświadczenia i Super Inkubator.

Płatne funkcje związane z dniem wylęgu Clémenttouche

Jak zwykle wydarzenia Pokémon GO mają płatne funkcje i to wydarzenie nie jest wyjątkiem. Gracze mogą zakupić płatne badania Timed Research za jednego dolara (lub jego równowartość w innej lokalnej walucie). Zakup biletu na ekskluzywne, płatne badania czasowe zapewnia premię w postaci podwójnego pyłu gwiezdnego uzyskanego z jaj wylęgowych, a także dodatkowe XP, Kawałek Gwiazdy i Super Inkubator w nagrodę.

Na to wydarzenie dostępne będą również dwa pakiety. Oto pakiety, które będą dostępne: Za 19,99 $, Ultra Hatch Box zawierający 15 Super Inkubatorów, dziesięć Podstawowych Inkubatorów i pięć Poffinów (wyłącznie w sklepie internetowym Pokémon GO) / Za 925 PokéCoins, pakiet wydarzenia Hatch Day Clementtouch zawierający pięć Super Inkubatorów, pięć Podstawowych Inkubatorów i dwa Chance Eggs.

Źródło: www.bing.com