Bossowie rajdowi Pokemon GO na maj 2024

Pokémon GO Raid Bossowie na maj 2024 r

Dzięki planowi działania na maj gracze mogą spodziewać się wielu ekscytujących bitew raidowych. Planowane są różne wydarzenia promujące Raidy i oferujące solidne wrażenia z Raidów.

W tym miesiącu 16 Pokémonów dołączy do Raidu w Pokémon GO. Dodatkowo, wraz z powrotem Ultra Space Wonders, przypuszczam, że do Raidów można będzie dodać dwa nowe. W zeszłym roku Blacephalon i Stakataka dołączyli do Five Star Raids. Oba Pokémony powrócą w tym roku.

Mega raidy

Najtrudniejsze są Mega Raidy, odbywające się podczas specjalnych wydarzeń. W tym miesiącu będziesz mógł znaleźć następujące Pokémony w odpowiednich terminach:

5-gwiazdkowe naloty

W przypadku 3-gwiazdkowego rajdu będziesz mógł walczyć z następującymi Pokémonami w odpowiednich terminach:

3-gwiazdkowe naloty

Podczas 3-gwiazdkowego rajdu będziesz mógł walczyć z następującymi Pokémonami. Ponieważ te Raidy zmieniają się losowo, musisz uważnie obserwować, ale wiedz, że te Pokémony są tego warte!

1-gwiazdkowe naloty

W przypadku rajdu jednogwiazdkowego będziesz mógł walczyć z następującymi Pokémonami opisanymi poniżej. Podobnie jak w przypadku powyższych 3-gwiazdkowych najazdów, nie ma konkretnych dat dla następujących stworzeń!

Kalendarz godzin rajdów Pokémon GO na maj 2024 r

W godzinach najazdów Pokémon, z którym walczysz, zawsze ma szansę pojawić się w błyszczących wersjach. Jeśli więc kiedykolwiek chciałeś dodać błyszczącego Pokémona do swojego Pokémon GO Pokédex, te Raidy są czymś, do czego powinieneś dążyć. W maju, z wyjątkiem Blacephalona i Stakataki, wszystkie Pokémony mają większą szansę na pojawienie się w błyszczących wersjach. Oto daty. Pamiętajcie, że pojawiają się one losowo na Arenie w każdą środę od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego.

Co to jest nalot Pokémon GO?

Dla niewtajemniczonych Raidy to duże bitwy online, podczas których silny Pokémon pojawia się losowo na arenie na godzinę w ustalonych godzinach. W międzyczasie pobliscy gracze mogą połączyć siły i spróbować pokonać danego Pokémona. Po pomyślnym ich pokonaniu gracze otrzymają Pokémony Raid i dodatkowe nagrody, takie jak XP, Stardust, więcej Pokéballi itp.

Aby wziąć udział w Raidzie, potrzebujesz Raid Pass. Zwykle zdobędziesz te przepustki, kręcąc dyskiem ze zdjęciami na arenie. Po zdobyciu użyj przepustki rajdu podczas aktywnego wydarzenia, aby użyć przedmiotu. Dodatkowo, jeśli musisz być fizycznie obecny w Raid Zone, aby wziąć udział w Raid Battles, płatna Remote Raid Pass umożliwia grę zdalną. Kosztuje 195 PokéCoins za karnet.

To cały plan raidów na maj 2024 w Pokémon GO. Dajcie nam znać w komentarzach poniżej, czy będziecie brać udział w tych bitwach.

Źródło: www.bing.com