Błyszczący Hisuian Growlithe pojawia się w Pokémon GO na wydarzeniu „Ready to Play”.

Pokémon GO wkrótce ujawni graczom nową, ekscytującą funkcję: wprowadzenie do gry Shiny Hisuian Growlithe.Ten nowy wariant regionalny będzie dostępny podczas wydarzenia „Out to Play”, które skupia się na Jajkach i drogach. Poznaj wszystkie szczegóły tego ekscytującego wydarzenia, które zachęci graczy do eksploracji prawdziwego świata podczas łapania Pokémonów i zdobywania doświadczenia.

Data i godzina wydarzenia

Wydarzenie „Out to Play” odbędzie się od godziny 10:00 w środę, 27 września 2023 r. do godziny 20:00 czasu lokalnego w poniedziałek, 2 października 2023 r.

Nowe Błyszczące Pokémony

Po raz pierwszy gracze będą mieli okazję spotkać Hisuiana Growlithe’a w jego Błyszczącej formie w Pokémon GO. Ten Pokémon jest jednym z pierwszych gatunków z tego regionu, który pojawi się w Pokémon Legends: Arceus, grze RPG z otwartym światem, która przenosi gracza z powrotem do starożytnego regionu Sinnoh.

Dzikie zjawy

Podczas wydarzenia częściej będą pojawiać się następujące dzikie Pokémony: Psyduck (może być Błyszczący), Growlithe (może być Błyszczący), Onix (może być Błyszczący), Eevee (może być Błyszczący), Feebas (może być Błyszczący), Woobat ( może być Shiny), może Shiny) i Pawmi. Arcanine będzie rzadkim Pokémonem.

Jajka

Hisuian Growlithe (może Shiny) będzie dostępny w jajach na 2 km i 7 km podczas wydarzenia.

Korzyści z wydarzenia

Podczas wydarzenia gracze będą mogli cieszyć się następującymi korzyściami:

 1. Kecleon będzie częściej pojawiał się w PokéStopach.
 2. Zdobądź 3 razy więcej doświadczenia, wypełniając trasę.
 3. Szybciej zdobywaj cukierki dla swojego Pokémona-towarzysza, eksplorując z nim Trasy.
 4. Pochwal się pokazami PokéStop z udziałem Hisuiana Growlithe’a.
 5. Dostępne będą nowe elementy awatara.

Spotkania i badania terenowe

Podczas wydarzenia podczas badań terenowych możesz spotkać następujące Pokémony:

 • Hisuian Growlithe (może Shiny)
 • Hisuiana Sneasela
 • Hisuian Qwilfish
 • Pawmi

Dodatkowo podczas wydarzenia dostępne będą wyłącznie bezpłatne badania czasowe, skupiające się na trasach i eksplorowaniu otoczenia. Wykonuj zadania badawcze, aby zdobyć przedmioty, gwiezdny pył i spotkania z Hisuianem Growlithe.

Dostępne tylko za 2 USD, płatne wyszukiwanie w określonym czasie pozwoli Ci skorzystać z:

 • Sześć spotkań z Hisuianem Growlithe’em
 • Pięć spotkań z Growlithe’em
 • Dwa inkubatory

Zatem przygotujcie się na eksplorację i złapanie Hisuiana Growlithe’a w Pokémon GO podczas wydarzenia „Out to Play”! Nie zapomnij podzielić się tą wiadomością ze znajomymi w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, śledząc Bleeding Cool w Google News.

Źródło: bloodcool.com