Błyszczący Girafarig dostępny w Pokémon Go?

Poznaj Girafariga, długoszyiego Pokémona z Johto, którego można spotkać na wolności w Pokémon Go.Tak, Girafarig może być błyszczący w Pokémon Go!

Ewolucja Girafariga w Pokémon Go

Ewolucja Girafariga, Farigiraf, która zadebiutowała w Pokémon Scarlet i Violet, prawdopodobnie wkrótce pojawi się w Pokémon Go teraz, gdy w grze znajdują się Pokémony Gen 9. Niantic było gospodarzem trzech kolejnych godzin poświęconych Pokémonom, które ewoluują w specjalne formy w Paldei (lub mają regionalne warianty, takie jak Wooper), co jest dość podejrzane.

Jaka jest szybkość świecenia Girafariga w Pokémon Go?

Według starych badań przeprowadzonych na stronie The Silph Road (za pośrednictwem Wayback Machine), normalna szybkość świecenia Pokémonów wynosi około jeden na 500. Girafarig nie jest potwierdzonym Pokémonem, który korzysta z „stałego wzmocnienia” (co oznacza, że ​​jest to rzadkie zjawisko i dlatego ma wyższy wskaźnik połysku).

Jak przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niestety, niewiele. Wydaje się, że to przypadek. Wskaźniki połowu Błyszczących Pokémonów są ustalane przez dewelopera Niantic i zazwyczaj są zwiększane podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności lub Strefy Safari, lub podczas Legendarnych Raidów. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększają szybkość Błyszczących Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

LeekDuck oferuje listę aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. To pomocny przewodnik wizualny, który pokazuje, jak wyglądają wszystkie istniejące błyszczące Pokémony.

Więcej wskazówek znajdziesz w przewodnikach Pokémon Go firmy Polygon.

Źródło: www.polygon.com