Błąd Pokemon GO: Zamazenta w tajemniczy sposób pojawia się na zdjęciu

Zamazenta: nieoczekiwana niespodzianka dla graczy Pokemon GO

Błąd związany z Zamazentą

Gracze Pokemon GO doświadczają dziwnego błędu, który powoduje, że na ich zdjęciach pojawia się kultowa Zamazenta. Ten Legendarny Pokémon sprawia problemy graczom próbującym zrobić zdjęcie w Pokemon GO, ponieważ na ich zdjęciach i w kolekcji pojawia się dzika Zamazenta, nawet jeśli nie dodali jej jeszcze do swojego Poedexu.

Błąd fotobomb w Pokemon GO

Gracze zwracają uwagę na nowy błąd, który powoduje, że legendarna Zamazenta pojawia się losowo na zdjęciach graczy. Użytkownik Reddita udostępnił zdjęcie błędu w akcji, ujawniając, że Zamazenta połączył się z jednym z innych Pokémonów w swojej kolekcji. Ta dziwna fuzja stwarza problem dla graczy próbujących przyjrzeć się bliżej Pokémonom znajdującym się obecnie w ich Poedexie.

Kłopotliwy błąd

Pojawienie się Zamazenty jest tym bardziej zagadkowe ze względu na jej rzadkość w grze. Pokemon GO jest pełen rzadkich Pokemonów do złapania i zebrania, ale Legendarna Zamazenta pojawiła się dopiero podczas wydarzeń w 2021 roku. Oznacza to, że duża liczba graczy może wziąć w niej udział. nie mają własnej Zamazenty, ale nadal może pojawiać się na ich zdjęciach. Jest prawdopodobne, że deweloper Niantic w najbliższej przyszłości wypuści nową łatkę, która naprawia ten błąd, ale gracze będą musieli poczekać do tego czasu.

Źródło: gamerant.com