Aktualne przebrane Pokémony w Pokémon Go: jakie Pokémony ukrywają się w Ditto (październik 2023 r.)?

Łapanie Pokémonów w Pokémon Go zwykle polega na: „Widzisz to, chcesz tego, złapałeś to, masz to”. Jest jednak jeden godny uwagi wyjątek: Ditto. Ditto to urocza fioletowa istotka, która jest ulubieńcem fanów od dawna. Jednak nigdy nie zobaczysz Ditto w jego prawdziwej postaci podczas gry.Zmieniający kształt Ditto pojawia się tylko wtedy, gdy przebiera się za innego Pokémona, a każdy trener, który będzie miał szczęście złapać jednego, nie będzie wiedział, że ma Ditto dopiero po jego umieszczeniu bezpiecznie w Pokéballu.

Jak złapać Ditto?

Na szczęście Niantic ogranicza odmiany Pokémonów, które Ditto może naśladować. Ta rotacyjna lista potencjalnych sobowtórów pozwala entuzjastom Ditto skoncentrować swoje wysiłki na zmaksymalizowaniu szans na schwytanie tego nieuchwytnego kieszonkowego potwora. Po złapaniu jednego z Pokémonów, w którym mógł się ukrywać Ditto, gracz będzie wiedział, że mu się udało, gdy pojawi się komunikat „Och?” » a jego nowy Pokémon ujawnia swoją prawdziwą galaretowatą formę. Twórcy niechętnie ujawniają, jakie są szanse, że twoim ostatnim złapaniem będzie Ditto, ale na liście potencjalnych form jest to około jeden na 50 Pokémonów. Dostępna jest również błyszcząca forma Ditto. Choć oficjalne szanse na pojawienie się tej odmiany nie zostały jeszcze ujawnione, nieoficjalnie około jeden na 65 Ditto to Bright Ditto. Błyszczące Ditto zostało pierwotnie wprowadzone jako nagroda za wykonanie specjalnego zadania badawczego, ale teraz jedynym sposobem na zdobycie go jest jego złapanie.

Czy możesz zwiększyć szanse na złapanie Ditto?

Nie możesz nic zrobić, aby zwiększyć szanse, że konkretny Pokémon, którego złapałeś, jest Ditto. Najlepszym rozwiązaniem jest złapanie jak największej liczby Pokémonów z listy, dopóki nie złapiesz prawdziwego Ditto. Używanie przynęt lub kadzideł przyciągnie więcej Pokémonów do twojego obszaru i pozwoli ci skupić się na złapaniu jak największej liczby potencjalnych oszustów. Wyszukiwanie w dni częściowo pochmurne również zwiększy Twoje szanse, więc miej oko na prognozę pogody! Istnieje nawet możliwość wystąpienia innego specjalnego wydarzenia oferującego inne sposoby na zdobycie Ditto.

Jeszcze jedną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć jest to, że jeśli zobaczysz błyszczącego Pokémona, nawet jeśli znajduje się on na liście gatunków, ten Pokémon nigdy nie przekształci się w Ditto. To dobra wiadomość, jeśli chcesz poszerzyć swoją kolekcję błyszczących Pokémonów, ale dobrze jest też wiedzieć, czy szukasz wyłącznie Ditto, aby nie marnować Pokéballi. Zaleca się także używanie lepszych Pokéballi i Frambydoucette podczas pogoni za Ditto, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na powstrzymanie tego śliskiego zmiennokształtnego.

Które Pokémony można przebrać za Ditto?

Teraz moment, na który czekałeś: który Pokémon może teraz przebrać się za Ditto? Spójrz na pełną listę poniżej:

  • Digletta
  • Grimera
  • Snubull
  • Corpish
  • Roggenrola
  • Tympol
  • Litleo

Chociaż ta lista może ulec zmianie, wszystkie obecnie dostępne Pokémony mogą okazać się Ditto. Teraz idź tam, wyposaż swoje najpotężniejsze Pokéballe i złap je wszystkie!

Źródło: www.gamepur.com