5 zbyt powszechnych Shiny Pokemon Go – zmęczony ich widzeniem!

Fani Pokemon Go wyrażają frustrację z powodu częstotliwości spotkań z błyszczącymi Pokemonami w grze, pomimo ich rzadkości.

Wiele możliwości spotkania błyszczących Pokémonów

Chociaż błyszczące Pokémony są rzadkie w Pokemon Go, istnieją sposoby na zwiększenie prawdopodobieństwa ich spotkania. Wiele specjalnych wydarzeń Pokemon Go ze zwiększonymi szansami na spotkanie Błyszczących Pokemonów daje oddanym graczom mnóstwo okazji do ich złapania.

Długowieczność Pokemon Go w porównaniu do innych gier Pokemon pomaga również zwiększyć szanse na spotkanie błyszczących Pokemonów ze względu na wydłużony czas gry.

Zmęczenie graczy niektórymi błyszczącymi Pokémonami

Jednak nie każde spotkanie z Błyszczącym Pokémonem zawsze przynosi emocje. Niektórzy gracze są rozczarowani, gdy wielokrotnie łapią w grze tego samego błyszczącego Pokémona, takiego jak Magikarp lub Gyarados.

Ożywione dyskusje na Reddicie

Dyskusje na oficjalnym Pokemon Go Reddit toczą się wokół błyszczących Pokemonów, z którymi gracze mają już dość spotykania się. Zostało to wywołane przez OP Careless-Comet, który udostępnił zdjęcia całego swojego błyszczącego Zigzatona.

Niektórzy gracze wyrazili irytację z powodu zbyt częstego spotykania tych samych błyszczących Pokémonów, takich jak Scyther i Buneary.

Obrońcy Błyszczących Pokémonów

Pomimo frustracji niektórzy gracze bronią błyszczących Pokémonów, uznając ich rzadkość i wysiłek wymagany do spotkania z nimi w grze.

Głównymi winowajcami są Błyszczące Pokémony, których częstotliwość spotkań została zwiększona podczas specjalnych wydarzeń, co prowadzi do obfitości tych Pokémonów w posiadaniu uczestników wydarzeń.

Chociaż spotkanie wielu błyszczących Pokémonów może być frustrujące dla niektórych graczy, dostęp do nich zapewnia możliwość przeniesienia ich do innych gier Pokemon i kontynuowania podróży z tymi specjalnymi Pokémonami.

Źródło: vigortimes.com