Zoptymalizuj swoją reputację w Soridormi dzięki Szczelinom Czasowym w WoW Dragonflight

Jak zmaksymalizować reputację dzięki Soridormi w World of Warcraft Dragonflight

Jeśli przegapiłeś wzrost reputacji dzięki Soridormi w aktualizacji Dragonflight 10.1.5 do World of Warcraft, możesz to nadrobić, wypełniając Szczeliny Czasowe. Wykonując Szczeliny Czasowe tak szybko, jak to możliwe (przynajmniej raz w tygodniu, jeśli nie częściej), będziesz stopniowo zyskiwał reputację w Soridormi. Jeśli chcesz, aby Twoja reputacja w Soridormi była maksymalna pod koniec Dragonflight, zalecamy wykonanie przynajmniej jednego Szczeliny Czasu dziennie. Jeśli chcesz zdobyć metaosiągnięcie „A World Awakened” za rozszerzenie Dragonflight przed przejściem do „The War Within”, musisz nadać priorytet Szczelinom Czasu, zwłaszcza jeśli masz zaległości w reputacji w Soridormi.

Wydarzenia w Szczelinie Czasu w World of Warcraft Dragonflight

Na szczęście dla graczy WoW-a Szczeliny Czasu zdarzają się dość często i można je łatwo zagospodarować, aby efektywnie zdobywać doświadczenie. Szczeliny Czasu rozpoczynają się o pełnej godzinie, co godzinę. Co nową godzinę o tej samej godzinie rozpocznie się wydarzenie Szczelina Czasu. Szczeliny Czasu trwają średnio od siedmiu do 12 minut, co oznacza, że ​​musisz być przygotowany i gotowy, aby udać się do miejsca, w którym wydarzenie rozpoczyna się o najwyższej godzinie. Zalecamy wcześniejsze przybycie do Tyrhold Basin, aby mieć szansę na jak najwcześniejsze rozpoczęcie wydarzenia. Możesz rozpocząć Szczeliny Czasu, rozmawiając z Soridormi pod współrzędnymi [51, 57] w Thaldraszus, gdy wydarzenie jest aktywne.

Jak być na bieżąco z wydarzeniami Time Rift

Licznik Time Rift jest wyświetlany na mapie świata Dragon Isles. Informuje także, którzy najeźdźcy aktualnie przechodzą przez portale czasu, pozwalając ci zdecydować, czy potrzebujesz rodzaju wroga, z którym aktualnie walczysz, do celów związanych z osiągnięciami. Zawsze sprawdzaj mapę przed rozpoczęciem Szczeliny Czasu. Dzięki zewnętrznym zegarom łatwo jest także śledzić harmonogram. Jeśli będziesz pamiętać o udaniu się do Soridormi na początku każdej godziny, będziesz uprawniony do otrzymania nagród z następnej Szczeliny Czasu.

Źródło: www.bing.com