Zobacz, co nowego w aktualizacji World of Warcraft Dragonflight 10.2

Leć na Wyspy Smoków w World of Warcraft: Dragonflight, aby poznać magiczne energie przepływające przez te fantastyczne krainy. Wraz z aktualizacją 10.2 Strażnicy Snów, młode Drzewo Świata, Amirdrassil, którego korzenie sięgają głęboko w Szmaragdowy Sen, znajdą się w sercu nowej przygody. Ta aktualizacja będzie wkrótce dostępna na serwerze testowym (PTR), więc bądź na bieżąco ze zmianami i nowościami, odwiedzając naszą oficjalną stronę. Oto przegląd nowości:

NOWA STREFA: SZMARADOWY SEN

Gracze będą teraz mieli dostęp do Snu z zachodnich wybrzeży Równin Ohn’ahra, gdzie rezydują Szmaragdowe Smoki.

NOWE MISJE KAMPANII

Nowe misje pozwolą na postęp w historii Smoków i odkrycie prawdziwych zamiarów Fyrakka wobec Amirdrassil. Dodatkowo kontynuowane będą inne wątki poboczne, w tym ostatni rozdział zadania Odbudowa Tyra.

SEZON 3 – NOWY NAJAZD: AMIRDRASSIL, NADZIEJA SENÓW

Czeka na Ciebie nowy najazd składający się z dziewięciu bossów, w którym będziesz musiał stawić czoła Obrońcom Snów i siłom Fryakka, w tym jego nowym sojusznikom, Druidom Płomienia.

World of Warcraft: Dragonflight oferuje także możliwość wzniesienia się w powietrze poprzez opanowanie nowej umiejętności Dragonflight, umożliwiającej latanie nad Dragon Isles na grzbiecie niestandardowego smoka. Ponadto będziesz mógł korzystać z odnowionego systemu talentów, aby dostosować swoje umiejętności klasowe na każdym poziomie, a także z ulepszonego systemu profesji, który pozwoli ci specjalizować się w wybranej sztuce. Wreszcie aktualizacje interfejsu użytkownika (UI) i pulpitu nawigacyjnego (HUD) zapewnią całkowicie spersonalizowane wrażenia z gry.

World of Warcraft: Dragonflight jest dostępny na PC.

Źródło: www.ruetir.com