Znajdź magię obronną 101: Przewodnik po lokalizacjach WoW Classic SoD w górach Alterac

Gdzie znaleźć Defensive Magics 101 w Górach Alterac w WoW Classic SoD

Defensive Magics 101 to jedna z ośmiu książek o magach wprowadzonych w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic. Te osiem książek jest rozmieszczonych w odpowiednich strefach poziomu drugiej fazy, w tym na Bagnach Wormwedge, Dolinie Stranglethorn i innych.

Jeśli mag wejdzie w interakcję ze wszystkimi ośmioma księgami i zwróci je instruktorowi maga odpowiedniej frakcji w Stormwind lub Orgrimmar, runa Mocy Zaklęć – wygrawerowana na butach i zwiększająca obrażenia od trafień krytycznych wszystkich zaklęć o 50 procent – ​​spodziewa się to w nagrodę.

Jedną z pierwszych ksiąg o magach – każda książka jest znaleziskiem neutralnym i nie ma wymagań dotyczących frakcji – z którą powinieneś się spotkać w fazie drugiej, powinna być Magia Defensywna 101. Księgę tę można znaleźć w Górach Alterac. Oto, gdzie można go znaleźć w WoW SoD.

Lokacja Defensive Magics 101 w górach Alterac w WoW Classic SoD

Ogry z Crushridge zamieszkują obszar otaczający wieżę, w której znajdziesz tę książkę. Defensive Magics 101 można znaleźć w wieży pod współrzędnymi [48, 58] w górach Alterac.

Na szczęście dla graczy, wieża ta jest jedną z pierwszych budowli, które można zobaczyć wchodząc do Gór Alterac z Pogórza Hillsbradzkiego. Jeśli wejdziesz na ten obszar od strony głównej drogi obok Tarren Mill, wieża, w której znajduje się ta książka, powinna być pierwszą budowlą, którą zobaczysz.

Po oczyszczeniu brutali i ogrów z Crushridge zamieszkujących okolicę powinieneś mieć wolną drogę do wieży. Wewnątrz wieży powinien znajdować się dodatkowy ogr (który ma tylko jedno piętro); wyeliminuj go, a z niektórych pudeł będziesz mógł podnieść książkę oznaczoną tylko jako „podręcznik”, znajdującą się po prawej stronie pokoju.

Źródło: www.bing.com