Zmiany nadchodzące w World of Warcraft Classic wraz z sezonem mistrzostwa


Blizzard chce się ożywić Klasyka World of Warcraft gracze, którzy chcą „świeżego” doświadczenia z Sezon mistrzostwa serwery. I podczas gdy gra da graczom świeżą wersję Klasyczny grać, to nie będzie to samo, co produkt wydany w 2019 roku.

Podczas gdy pierwotna mentalność za nim Klasyczny WoW było #NoChanges, Blizzard zauważył zainteresowanie graczy pewnymi potencjalnie niewielkimi różnicami w stosunku do sposobu Łał pierwotnie wydany w połowie 2000 roku.

Teraz to Klasyczny serwery przeszły do ​​nowego, starszego rozszerzenia zawartości, Blizzard ogłosił, że przyniesie świeżą wanilię Łał serwer wkrótce. Ale będzie bardziej skondensowany, z trudniejszą zawartością końcową i wyższą jakością życia.

Oto nadchodzące zmiany Klasyka World of Warcraft z Sezon mistrzostwa.

Oś czasu

Pierwsza duża różnica między Sezon mistrzostwa oraz Klasyczny będzie osią czasu, na której treść zostanie opublikowana.

Klasyczny rozpoczął się w sierpniu 2019 r., a jego ostatnia poprawka została wydana na początku grudnia 2020 r. Ta ostatnia łatka trwała do czerwca 2021 r. TBC klasyczny rozpoczął się.

Dla nowych Sezon mistrzostwa, Blizzard chce wydawać treści w znacznie szybszym tempie, chcąc stworzyć „12-miesięczną kadencję”.

Ta zmiana prawdopodobnie nadchodzi, aby Blizzard mógł ponownie uruchomić Sezon mistrzostwa co roku dając wypróbowaną i prawdziwą wanilię Łał gracze powtarzają się Klasyczny doświadczenie.

Sześć faz Sezon mistrzostwa w dużej mierze będzie wyglądać dokładnie tak, jak zawartość spada Klasyczny, z wyjątkiem tego, że system honoru PvP i pola bitew zostaną wprowadzone od razu w fazie pierwszej, a nie później.

Zwiększona trudność

Ponieważ oddany Klasyczny gracze mają tendencję do stawiania sobie wyzwań poprzez speedrunning i stosowanie wysoce zoptymalizowanych strategii, Blizzard wprowadza również trudniejsze wrażenia z gry końcowej z Sezon mistrzostwa w nalotach.

Pierwszym krokiem w tym procesie jest pozbycie się „World Buff Meta”, która zachęcała graczy do nakładania potężnych wzmocnień na swoją postać podczas raidów, co często sprawiało, że zawartość wydawała się banalna.

Dla Sezon mistrzostwa, buffy światowe będą wyłączone w instancjach rajdowych.

Dodatkowo Blizzard zwiększy zdrowie bossów w raidach i przywróci niektóre mechaniki z bossów, które zostały usunięte w Klasyczny WoW.

Ale niektóre skutki większych puli zdrowia zostaną złagodzone przez zmianę jakości życia, która usunie limit debuffów, które bossowie mieli w Klasyczny.

Jakość życia

Oprócz tego, że nie ma limitu debuffów na bossów, co zmusiło gildie do nadmiernej świadomości tego, jakie klasy sprowadzili na raidy, jest też wiele innych rzeczy, które Blizzard robi, aby sprawić, że Sezon mistrzostwa lepiej się bawić niż Klasyczny.

Aby nadrobić skróconą długość gry, gracze będą mogli znacznie szybciej awansować. Zdobyte doświadczenie w Sezon mistrzostwa będzie porównywalny do tego z TBC, co było znacznie lepsze niż Klasyczny był dla poziomów od 1 do 60.

Ponadto skrócona oś czasu spowoduje zwiększenie liczby węzłów do wydobywania i uprawy ziół, dzięki czemu gracze będą mogli mieć wszystkie zasoby, których potrzebują, biorąc pod uwagę długość sezonu.

Wreszcie spotkanie kamieni, które wcześniej nie służyły żadnemu konkretnemu celowi, będzie przyzywaniem kamieni. Więc nie będziesz musiał ganek alternatywnych postaci Czarnoksiężnika z przodu każdej instancji, aby móc szybko poruszać się po świecie.

Pozwoli to graczom grać więcej i znacznie mniej automatycznie biegać lub latać po całym świecie, oszczędzając wszystkim dużo czasu.

ten Sezon mistrzostwa beta już się rozpoczęła, a Blizzard nadal szuka sposobów na dostosowanie poziomu trudności i jakości życia graczy.

W poście z zeszłego tygodnia Blizzard przyznał, że prawdopodobnie będzie musiał poprawić sposób działania łupów, biorąc pod uwagę szybszy postęp w grze – i być może również system honoru. W żadnej z tych kwestii nie podjęto żadnych ostatecznych decyzji.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=964D5F00EAA74B909D2FC9714915A752&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Fchanges-coming-to-world-of-warcraft-classic-with-the-season-of-mastery&c=17258571098853905803&mkt=fr-fr