Złe wieści dla fanów Dragonflight w World of Warcraft

World of Warcraft potwierdza, że ​​Dragonflight nie będzie mieć aktualizacji 10.3, pozostawiając graczom jedynie dwie główne aktualizacje przed kolejnym rozszerzeniem, The War Within. Pomimo tego rozczarowania, Dragonflight nadal oferuje historię i zajęcia, którymi można się cieszyć przed zakończeniem, zapewniając graczy o obecności dodatkowej zawartości. Wydaje się, że World of Warcraft zmierza w kierunku modelu dwóch aktualizacji w przyszłych rozszerzeniach, wywołując wśród graczy obawy dotyczące możliwych braków w zawartości.

World of Warcraft ujawnia, że ​​nie będzie aktualizacji 10.3 dla Dragonflight

Wywiad z World of Warcraft podczas BlizzConu ostatecznie potwierdził to, czego gracze spodziewali się od jakiegoś czasu: Dragonflight nie będzie miał patcha 10.3. Wiele poprzednich rozszerzeń World of Warcraft miało podobny schemat, a po tym rozszerzeniu pojawiły się trzy główne aktualizacje. Gracze odkryli jednak dowody sugerujące, że Dragonflight doczeka się tylko dwóch głównych aktualizacji, a potwierdzenie to potwierdza ich przypuszczenia.

Co czeka nas w World of Warcraft przed The War Within?

Po aktualizacji 10.2, która została wypuszczona 7 listopada, gracze mogą spodziewać się strefy Szmaragdowego Snu i historii Strażników Snu. 14 listopada rozpoczyna się trzeci sezon Dragonflight z najazdem Amidrassil, Nadzieją Snów, a także nową drabiną i rotacją lochów Mythic+. Aktualizacje 10.2.5 (początek 2024 r.) i 10.2.7 (2024 r.) będą prawdopodobnie ostatnimi fragmentami historii przed The War Within, a także zapoczątkowują Sezon 4 Dragonflight, który będzie działał podobnie do najazdów przewidzianych z Sezonu 4 z Krain Cieni. Możliwe jest również, że zostaną dodane zadania Legacy Armor, tak jak miało to miejsce w przypadku aktualizacji 10.0.7 i 10.1.7.

Gracze wyrażają rozczarowanie i obawy

Gracze są, co zrozumiałe, rozczarowani faktem, że aktualizacja 10.2 jest ostatnią dużą aktualizacją Dragonflight. Dodatek był zabawny i wielu uważa, że ​​historia dopiero się zaczęła. Decyzja World of Warcraft o przyjęciu modelu dwóch aktualizacji w przyszłych rozszerzeniach budzi obawy związane z brakiem zawartości pomiędzy rozszerzeniami.

Jednak zalew zawartości Dragonflight był odświeżający dla wielu graczy i jeśli prezentacja WoW-a na BlizzConie może być jakąś wskazówką, nie planuje ona spowolnić. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby przyszłe rozszerzenia World of Warcraft z sagi Worldsoul podążały za szybszym tempem wydawania gier i mniejszymi aktualizacjami.

Przegląd World of Warcraft: Dragonflight

World of Warcraft: Dragonflight to dziewiąty dodatek opracowany przez Blizzard Entertainment na potrzeby kultowej gry RPG dla wielu graczy World of Warcraft. Zawiera przeprojektowany interfejs użytkownika, zwiększa maksymalny poziom do 70 oraz wprowadza nową rasę i klasę.

Źródło: gamerant.com