Zgarnij jednorazowy bonus Trader’s Tender, kupując WoW Dragonflight


Pierwszy patch pt Smocze stado, łatka 10.0.5, pojawi się na serwerach głównych 24 stycznia i wprowadzi Punkt Handlowy — nowe wydarzenie światowe — oraz możliwość transmogowania białego i szarego sprzętu. Jako kapitał początkowy, Świat Warcrafta gracze otrzymają jednorazową premię Trader’s Tender za zakup Smocze stado.

W ostatnim poście na oficjalnej stronie Łał stronie, twórcy ujawnili każdego gracza, który kupił Smocze stado otrzyma 500 bonusowych Trader’s Tender na swoje konto jako kartę „Dziękuję” od twórców za granie i czerpanie przyjemności z gry. Bez względu na to, czy już kupiłeś rozszerzenie, czy planujesz to zrobić w przyszłości, i bez względu na zakupioną edycję, otrzymasz darmowe 500 Trader’s Tender. Stanie się to możliwe do zebrania, gdy tylko Punkty Handlowe zostaną uruchomione Smocze stado ze skrytki kolekcjonera.

Możesz wydać Przetarg Kupca w Tawny i Wilder w Stormwind oraz Zen’shiri w Orgrimmarze, aby kupić różne wierzchowce, zabawki i elementy kosmetyczne, które będą zmieniać się co miesiąc. Możesz wydać tę słodką Przetarg handlarza natychmiast lub ukończyć wyzwania Punktów Handlowych, aby zarobić jeszcze więcej waluty i kupić jeszcze lepsze przedmioty.

Pamiętaj, że oferta z Punktów Handlowych wygasa co miesiąc, a do gry trafi nowa rotacja wierzchowców, zabawek i elementów kosmetycznych. Dlatego pamiętaj, aby podnieść przedmioty, na które patrzysz, zanim opuszczą rotację.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c132e8f22241799be5084abd6ff561&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fsnag-one-time-only-bonus-traders-tender-by-purchasing-wow-dragonflight&c=5047178830988260384&mkt=fr-fr