Wow Token – Kupuj i sprzedawaj złoto w grze bez łamania TOS!

Klasyka gniewu teraz zawiera WoW Token

Obecny WoW klasyka wcielenie, które pozwala graczom przeżyć jedną z nich Świat Warcrafta. Najbardziej ukochane rozszerzenie pozwala teraz graczom kupować WoW Token od Blizzarda za prawdziwe pieniądze i sprzedawać je na Klasyka gniewu Auction House, aby zdobyć przyzwoitą sumę złota w grze.

Token WoW służy ludziom do kupowania złota za prawdziwe pieniądze w sposób, który nie łamie TOS, i jest kontrowersyjny od czasu jego wprowadzenia w wersji detalicznej. Klasyka gniewu zdobycie Żetonu WoW nie oznacza końca cywilizacji. To się nawet nie skończy Klasyka gniewu.

Dlaczego Blizzard zrobił ten krok?

Możesz przeczytać wyjaśnienie, dlaczego Blizzard zrobił ten krok i jest to bardzo przekonujące. To jest coś, czego Blizzard nie zawsze robi — wyjaśnianie w prostych słowach uzasadnienia decyzji. Ale dla mnie najważniejszy fragment jest wyraźny w swojej przejrzystości.

„Nigdy całkowicie nie pokonamy „botów” ani nielegalnego RMT. To wojna nie do wygrania, o ile istnieją pieniądze, które mogą zarobić strony trzecie. Wszechobecność tego typu rzeczy w grach online jest faktem obiektywnym. Zawsze był częścią WoW i każdej innej popularnej gry online przez ostatnie 25 lat i zawsze będzie częścią gier online w przyszłości. Toczenie tej walki jest frustrujące, ale nie przestaniemy z nią walczyć.”

Jeśli nie możesz pokonać nielegalnego RMT, zezwól na swój własny, legalny RMT Chyba nikt, kto grał Wow jest całkowicie nieświadomy prawdziwości tego prostego stwierdzenia. Widziałem farmę złota i hodowców złota Wow od 2004 roku, kiedy wyrzuciłem swoją pierwszą postać, Paladyna, którego porzuciłem w ciągu miesiąca.

Wszyscy widzieliśmy, jak zmieniały się metody, widzieliśmy, jak konta były kradzione i pozbawiane całego złota, sprzętu i wszystkiego w ich bankach – to jeden z powodów, dla których Blizzard stworzył różne formy uwierzytelniania, które widzieliśmy w ciągu lata. Zatrzymanie handlu złotem jest praktycznie niemożliwe, ale minimalizacja szkód powodowanych chęcią kupowania złota przez graczy nie jest, i jak w przypadku każdego istotnego problemu, złagodzenie szkód jest bardzo dobrym celem.

Czy to kontrowersyjne?

Całkowicie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie uważają to za krok za daleko. Pomysł, by dosłownie móc po prostu kupić złoto bezpośrednio od Blizzarda, zawsze budził emocje zło Dla mnie. Ale zdaję sobie sprawę, że gracze kupią złoto, a jeśli Blizzard nie jest tym, który im je sprzedaje, ktoś inny na pewno to zrobi. Aby to zrobić, ci inni będą robić takie rzeczy, jak kradzież kont i plądrowanie ich, używanie ich jako jednorazowych narzędzi rolniczych i wymyślanie coraz bardziej wyrafinowanych i destrukcyjnych sposobów na obejście prób Blizzarda, aby ich powstrzymać.

Jak Kaivax ujął to powyżej, dopóki można zarobić pieniądze, zawsze będą handlarze złotem i oszuści złota. W końcu nie sądzę, że WoW Token nadchodzi Klasyka gniewu jest czymś, czego gracze koniecznie chcieli, per se. To bardzo dziwne, że Blizzard umieścił WoW Token Klasyka gniewu, zwłaszcza że nie pojawił się w grze na żywo do czasu Władcy Draenoru. Ale rozumiem prosty fakt, że Blizzard musiał to wprowadzić.

Umożliwienie graczom zakupu WoW Token jest środkiem do celu. Jest to sposób, aby pomóc im zapobiegać kradzieży kont graczy i wykorzystywaniu ich do generowania przychodów dla farmerów złota. Jeśli to jest to, czego potrzeba, aby ich powstrzymać? Potem mówię, że to ostatecznie dobra rzecz.

Źródło

Źródło: Blizzard Watch.