Zemsta Helculara: wyjaśnienie miejsca odrodzenia nieumarłego wroga w WoW Classic

Gracze Przymierza w World of Warcraft Classic mogą czasami zostać zaatakowani przez nieumarłego ducha zwanego „The Remains of Helcular”. To upiorne widmo to elitarny mob na poziomie 44, który pojawia się na cmentarzu w Southshore i może z łatwością pokonać większość postaci Przymierza, które przechodzą przez strefę średniego poziomu gry.Jeśli jesteś graczem Przymierza, który właśnie pojawił się ponownie na cmentarzu w Southshore i zastanawiasz się, dlaczego ten niebezpieczny elitarny wróg pojawił się pozornie znikąd z misją odesłania cię prosto z powrotem do królestwa duchów, oto dlaczego.

Wyjaśnienie misji Helculara

Jeśli gracz Hordy w WoW ukończył niedawno misję Zemsta Helculara, nieumarły duch Helculara pojawi się na cmentarzu w Southshore, czekając, aby zaatakować każdego gracza Przymierza, który się z nim zetknie. Szczątki Helculara pozostają na cmentarzu przez około 10 minut po tym, jak gracz Hordy ukończy zadanie, którego głównym punktem jest Helcular.

Misja Zemsta Helculara to misja przeznaczona wyłącznie dla Hordy, która kończy się na cmentarzu w Southshore i gdy ktoś z przeciwnej frakcji ją ukończy, członkowie Przymierza będą musieli stawić czoła konsekwencjom, stając twarzą w twarz ze wskrzeszonym duchem samego Helculara. Helcular powraca, by nawiedzać miasto Przymierza Southshore po tym, jak gracz Hordy zakłóca jego sen.

Chociaż walka z Helcularem jest zdecydowanie opcją, mądrzejszą decyzją byłaby ucieczka. Jest prawdopodobne, że jeśli go spotkasz, dzieje się tak dlatego, że wskrzesiłeś się na cmentarzu w Southshore, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zmierzysz się z chorobą wskrzeszenia, która spowoduje spadek wszystkich twoich statystyk, przez co nie będą oni w stanie konkurować z elitarnym NPC na poziomie 44. Jeśli uciekniesz wystarczająco długo z dala od pozostałości Helculara, nieumarły duch po prostu zniknie, a ty będziesz mógł kontynuować i jak zwykle przeczekać resztę swojej Choroby Zmartwychwstania.

Jeśli pobiegniesz w stronę południowej części Southshore, pozostałości Helculara zostaną przechwycone przez grupę strażników miejskich, którzy z łatwością mogliby w Twoim imieniu stoczyć walkę z nieumarłymi.

Źródło: www.bing.com