Zdobądź zwierzaka Tobiasza w WoW: Wszystkie lokalizacje zakopanych toreb (stos ziemi)

Przewodnik krok po kroku, jak zdobyć psa Tobiasza w WoW Dragonflight, znajdując wszystkie lokalizacje opuszczonych talii (Pile of Dirt) dla Secrets of Azeroth.

Jak zdobyć zwierzaka Tobiasza i niebieską tweedową czapkę w WoW Dragonflight

Podczas wydarzenia Secrets of Azeroth w WoW Dragonflight pojawia się osiągnięcie o nazwie Community Rumor Mill, które wymaga odnalezienia 10 upuszczonych paczek. Dokładny opis osiągnięcia wygląda następująco:

Znajdź 10 porzuconych paczek, korzystając z plotek społeczności.

Do znalezienia jest około 15 porzuconych paczek rozsianych po stosach ziemi w całym Azeroth, ale aby zdobyć zwierzaka Tobiasza, wystarczy znaleźć tylko 10. Aby otrzymać niebieską czapkę Tweed, musisz znaleźć tylko pięć (5). W tym momencie Tobiasz zostanie dodany do Twojej listy zwierzaków! Następna część tego przewodnika pokazuje lokalizacje upuszczonych paczek.

Lokalizacje stosów brudu opuszczonej paczki w WoW Secrets of Azeroth

W niektórych z tych miejsc będziesz musiał użyć zabawki Pochodnia Pyrreth, jak wyjaśniliśmy poniżej, aby odsłonić stosy ziemi i zdobyć upuszczone paczki.

To zasługa niesamowitych członków i społeczności WoWHead, którzy zastosowali się do wszystkich wskazówek, aby zdobyć te lokalizacje! Poniżej znajdują się lokalizacje wszystkich hałd zawierających upuszczone paczki wraz z dodatkowymi instrukcjami dotyczącymi wydarzenia społecznościowego WoW’s Secrets of Azeroth.

Porzucona kupa ziemi #1: /way #23 55,2 59,4 na Wschodnich Ziemiach Plagi

Porzucona kupa ziemi nr 2: /way #77 42,2 48,1 w Wodospadach Trującej Krwi w Felwood (pod wodą)

Porzucona kupa ziemi #3: /way #64 42,7 30,6 w Souilles de Tranchebauge w Mille pointes wewnątrz jaskini. Wejście w wieku 64 lat 43,9 37,4

Porzucona kupa ziemi nr 4: /way #539 35,3 48,9 na szczycie Wierzby w Draenorze, Dolina Cienistego Księżyca.

Porzucona kupa brudu #5: /way #109 26,2 68,5 Ukryta paczka w Manaforge B’naar w Netherstorm. Skieruj Pochodnię Pyrretha, aby go odrodzić, jeśli sterta ziemi nie jest widoczna.

Porzucona kupa ziemi #6: /way #376 56,7 21,4 w Dolinie Czterech Wiatrów, ukryta w ustach posągu.

Porzucona kupa ziemi nr 7: /way #2024 25,2 71,4 na wyspie w Lazurowym Ramię. Użyj Pochodni Pyrreth, aby stopić bałwany i znaleźć stertę ziemi.

Porzucona kupa ziemi nr 8: /way #115 63,9 72,6 w Szmaragdowej Kapliczce w Kolebce Zimowego Świtu, pośrodku Szkieletu Szponów.

Porzucona kupa ziemi #9: /way #10 46,0 50,6 w Northern Barrens, na szczycie wzgórza.

Porzucona kupa brudu #10: /way #17 64,6 55,4 na Strzaskanych Ziemiach. Użyj pochodni Pyrretha na krysztale, a pojawi się sterta ziemi.

Porzucona kupa ziemi nr 11: /way #107 57,8 26,3 w Nagrand na pływającej wyspie (leć w górę!).

Uwaga: zgodnie z naszą najlepszą wiedzą można je wypełnić w dowolnej kolejności. W chwili pisania tego tekstu nie odnaleziono ostatnich porzuconych stosów ziemi. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy dostępne będą ich lokalizacje, ale pamiętaj, że potrzebujesz tylko 10, aby zdobyć Tobiasza! Znalezienie wszystkich porzuconych stosów ziemi w WoW Dragonflight podczas wydarzenia Sekrety Azeroth może być nieco trudne, nawet biorąc pod uwagę podane przez nas lokalizacje. Aby zobaczyć przewodnik wizualny, obejrzyj poniższy niesamowity i pouczający film z Przewodnika po Zadaniach Warcraft, który pokazuje lokalizacje w grze tych stosów ziemi, dzięki którym możesz już dziś zdobyć psa Tobiasa!

Oto wszystkie lokalizacje Opuszczonych Stosów Brudu w ramach wydarzenia Sekrety Azeroth w WoW Dragonflight, dzięki czemu możesz jak najszybciej zdobyć Tobiasa Hounda! Powodzenia w podróżach, bohaterowie!

Źródło: www.ginx.tv