Zdobądź Wzmocnioną Runę Odnowy w Sezonie Odkryć WoW Classic

Krótki poradnik jak zdobyć nowe runy w World of Warcraft Classic

W drugiej fazie Sezonu Odkryć World of Warcraft Classic wprowadzono nowe runy, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla Twojego postępu. Po dodaniu Wzmocnionej Odnowy, kapłani muszą wybierać najlepsze możliwe runy.

Kapłani od dawna są znani ze swojej zdolności uzdrawiania i to nie zmienia się w Sezonie Odkryć. Jeśli grasz Kapłanem Uzdrawiającym, Wzmocnione Odnowienie to runa, której nie należy przeoczyć.

Wzmocnione Odnowienie: niezbędna runa dla Kapłanów

Jak sama nazwa wskazuje, Wzmocnione Odnowienie wzmacnia Twoje zaklęcie Odnowy. Jest to grawer na pasku, który pozwala na ponowne leczenie zaklęcia natychmiast po jego zastosowaniu. Dodatkowo zyskuje o 15% większe korzyści za każdym razem, gdy leczy się dzięki twoim dodatkowym efektom leczenia.

Ta runa może być również aktywna na celach objętych Odnową innego Kapłana, co czyni ją niezbędną runą dla zawartości końcowej.

Zdobądź Wzmocnione Odnowienie w Sezonie Odkryć WoW Classic

Aby otrzymać Wzmocnione Odnowienie, musisz poznać Przepowiednię Przyspieszonej Ścieżki, przedmiot łatwo dostępny na początku drugiej fazy Sezonu Odkryć WoW Classic.

Ogry Crushridge’a można spotkać w Ruinach Alterac. Aby zdobyć Proroctwo Przyspieszonej Ścieżki, udaj się do Tysiąca Igieł lub Gór Alterac. Obszary te są gęsto zaludnione odpowiednio przez plemiona Grimtotem i Ogry z Crushridge.

Nieelitarni wrogowie tych frakcji upuszczają Proroctwo Przyspieszonej Ścieżki, a zdobycie go nie zajmie ci dużo czasu. Gracze zgłaszają, że zebrali ten przedmiot w mniej niż 10 minut. W środku Tysiąca Igieł znajdziesz wielu członków plemienia Grimtotem.

Wrogowie Plemienia Ponurego Totemu mają poziom 26-30, podczas gdy Ogry z Crushridge mają zazwyczaj poziom 34. Jeśli więc jesteś na początku drugiej fazy Sezonu Odkryć, radzimy ci najpierw udać się do Tysiąca Igieł.

Źródło: www.bing.com