Zdobądź specjalizację w pojedynkach, dopasowując łowców w Sezonie Odkryć WoW Classic

Zdobądź specjalizację Double Wield

Specjalizacja Rune Double Wield w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic pozwala myśliwym używać dwóch jednoręcznych broni do walki wręcz w tym samym czasie. Zdobycie tej umiejętności jest stosunkowo łatwe, a gdy już osiągniesz poziom wymagany do uzyskania umiejętności podwójnej broni, powinieneś wyruszyć w świat i ją zdobyć. Jeśli podczas zdobywania kolejnych poziomów często wpadasz w pułapkę walki wręcz, na pewno będziesz potrzebować runy łowcy specjalizacji podwójnej broni. Oto jak zdobyć runę Double Wield jako myśliwy w WoW Classic SoD.

Gdzie znaleźć specjalizację Double Wield dla Hunterów w WoW SoD

Aby zdobyć runę specjalizacyjną Double Wield dla łowców, musisz udać się do Doliny Stranglethorn w pobliżu współrzędnych [32, 14], na południe od obozu bazowego Nesingwary. Obszar ten będzie pełen Trolli Krwawych Łupieży, więc kiedy zaczniesz widzieć tych wrogów, będziesz wiedział, że jesteś blisko właściwego miejsca. Przeszukuj obszar, aż zdobędziesz debuff o nazwie „Niebezpieczeństwo!” » Otrzymanie tego debuffa powie Ci, że jesteś we właściwym miejscu i jesteś gotowy na postęp. Runę tę znajdziesz kilka kroków na północ od Stranglethorn.

Gdy otrzymasz ten debuff, rzuć zaklęcie Flary na ziemię, aby przywołać Wojownika Scalp Blood Bandit. Ponieważ Flara jest potrzebna do pojawienia się moba wymaganego dla tej runy, a Flara jest zaklęciem poziomu 32, jest rzeczą oczywistą, że musisz mieć co najmniej poziom 32, aby zdobyć tę runę.

Kiedy zabijesz i upolujesz Wojownika Czaszki Krwawego Łupu w Dolinie Dławiących Cierni, będziesz mógł nauczyć się runy specjalizacji Podwójna Ręka, którą można wygrawerować na miejscach na buty łowców.

Źródło: www.bing.com