Zdobądź specjalizację Dual Wield Hunter w WoW Classic Season of Discovery

Jak zdobyć specjalizację Dual Weapon dla Hunterów w WoW SoD

Specjalizacja runa Podwójna Broń w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic pozwala Łowcy na jednoczesne władanie dwiema jednoręcznymi broniami do walki wręcz. Zdobycie tej umiejętności jest stosunkowo łatwe, a kiedy już osiągniesz poziom wymagany do uzyskania umiejętności władania dwoma mieczami, powinieneś wyruszyć w świat, aby ją zdobyć. Jeśli na tym poziomie często wpadasz w pułapkę walki wręcz, na pewno będziesz potrzebować runy specjalizacji Podwójna Broń dla Łowcy. Oto jak zdobyć runę Dual Wield jako Łowca w WoW Classic SoD.

Gdzie znaleźć specjalizację z podwójną bronią dla myśliwych w WoW SoD

Aby zdobyć runę specjalizacji Podwójna Broń dla Łowców, musisz udać się do Doliny Dławiących Cierni, w pobliżu współrzędnych [32, 14], na południe od bazy Nesingwary. Okolica będzie wypełniona Trollami Krwawych Skalpów, więc gdy tylko zaczniesz widzieć tych wrogów, będziesz wiedział, że jesteś we właściwym miejscu. Przejdź się po okolicy, aż zdobędziesz debuff o nazwie „Niebezpieczeństwo!” „. Uzyskanie tego debuffa poinformuje Cię, że jesteś we właściwym miejscu i jesteś gotowy, aby ruszyć dalej. Runę tę znajdziesz kilka kroków na północ od Doliny Dławiących Cierni.

Kiedy już zdobędziesz ten debuff, rzuć zaklęcie Flary na ziemię, aby przywołać Partyzanta Krwawego Skalpu. Ponieważ Flara jest potrzebna do pojawienia się potwora wymaganego dla tej runy, a Flara jest zaklęciem poziomu 32, oczywistym jest, że musisz mieć co najmniej poziom 32, aby zdobyć tę runę.

Partyzant Krwawej Skóry będzie wrogiem walczącym w zwarciu na poziomie 34, z gwarantowaną szansą na upuszczenie runy specjalizacji Podwójna Broń. Zabicie i splądrowanie Partyzanta Krwawego Skalpu w Stranglethorn Valley pozwoli ci nauczyć się runy specjalizacji Dual Wield, którą można wyryć w miejscach na przedmioty startowe Łowców.

Źródło: www.bing.com