Zdobądź smakołyki z kraba w Sezonie Odkryć WoW Classic

Jak zdobyć smakołyki z kraba w sezonie odkryć WoW Classic

Przysmaki z Krabów to specjalne przedmioty w klasycznym sezonie odkryć World of Warcraft i jeśli grasz Druidem lub Łowcą po stronie Przymierza, będziesz ich potrzebować, szczególnie jeśli chcesz odblokować Runy Szarpania i Mistrzostwo Bestii. Przysmaki z Krabów można znaleźć tylko w Mrocznym Brzegu i są wyraźnie przeznaczone dla Nocnych Elfów, ale Krasnoludy mają inne sposoby na zdobycie Run.

Przysmaki z Krabów w Darkshore możesz zdobyć z dwóch różnych źródeł: łowiąc ryby i pokonując moby. Najlepsze miejsca do łowienia przysmaków z krabów znajdują się w okolicach Auberdine. Jeśli Twoim zajęciem jest wędkarstwo, polecam udać się do Auberdine lub na wybrzeże w pobliżu centralnego punktu i łowić przysmaki z krabów. Szybkość wypadania jest przyzwoita, a zdobycie go nie powinno zająć więcej niż 10-15 minut.

Jeśli nie umiesz łowić ryb i nie chcesz się tego uczyć, możesz znaleźć i pokonać wrogów furbolgów na południe od Auberdine. Największą szansę na upuszczenie przedmiotu mają Blackwood Pathfinder i Windtalker.

Co zrobić z Krabowymi Przysmakami w WoW Classic Season of Discovery

Gdy już będziesz mieć przysmaki z krabów, następnym krokiem będzie znalezienie krabów. Nie ma znaczenia, czy jesteś Druidem, czy Łowcą, szukaj młodego Reef Crawlera. Jak sama nazwa wskazuje, jest to mały krab, który można znaleźć na wybrzeżu na południe od Auberdine i na wschód od Ameth’Aran, od współrzędnych 36.6, 51.4 do 36.6, 60.6. Twoim zadaniem jest nakarmienie młodego Pełzacza Rafowego przysmakiem z kraba, po czym otrzymasz swoją Runę. Podczas gdy Druidzi dostają Szarpanie, Łowcy otrzymują Runę Mistrzostwa Bestii.

Źródło: www.bing.com