Zdobądź runę Shadowflame w Sezonie Odkryć WoW Classic

World of Warcraft Classic: jak zdobyć runę Shadowflame w fazie odkrywania?

Faza odkryć w World of Warcraft Classic przyniosła nowe runy dla każdej z dziewięciu oryginalnych klas. Runa Cienistego Płomienia to nowa, potężna Runa, którą Czarnoksiężnicy mogą zdobyć, zabijając elitarny mob. Czarnoksiężnicy byli bez wątpienia najpotężniejszą klasą w fazie odkrywania World of Warcraft Classic. Chociaż oczekuje się, że znaczenie innych klas będzie rosło, Czarnoksiężnicy będą zwiększać swoją moc jedynie za pomocą Run zadających obrażenia, takich jak Cienisty Płomień.

Lokalizacja runy Shadowflame w WoW SoD

Odległy region Pustkowia w Kalimdorze jest domem dla potrzebnego Ołtarza, ukrytego w południowo-wschodnim rogu mapy. Aby zdobyć Runę Cienistego Płomienia w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft, musisz udać się do Wąwozu Shadowbreak, w południowo-wschodniej części Desolace. W pokazanym powyżej miejscu znajdziesz ołtarz, z którym musisz wejść w interakcję.

Możesz wejść w interakcję z Ołtarzem, rzucając zaklęcie czarnoksiężnika Shadow Ward. Ołtarz absorbuje obrażenia od cienia, gdy łączysz to zaklęcie, ale przełamanie Totemu Cienia lub leczenie podczas interakcji z Ołtarzem zatrzyma rytuał. Ołtarz jest strzeżony przez różne moby wysokiego poziomu, dlatego zaleca się udać się z drużyną.

Kiedy twoje zaklęcie łączenia zostanie ukończone, w Ołtarzu pojawi się elitarny demon poziomu 38 o imieniu Uwodzicielka Ceeyna. Musisz zabić tego demona i zebrać przedmiot, aby zdobyć Runę

Wyjaśnienie Shadowflame w WoW SoD

Shadowflame to natychmiastowa runa Czarnoksiężnika, która tworzy stożek przed Czarnoksiężnikiem, zadając obrażenia Cienia i Ognia. Oprócz potężnych obrażeń zadawanych przez zwierzaki i zaklęcia DoT, Płomień Cienia jest dodatkowym narzędziem do natychmiastowych obrażeń, które jeszcze bardziej podkreśla siłę klasy rzucającego.

Czarnoksiężnicy mają stosunkowo niewiele opcji walki w zwarciu poza swoimi demonicznymi zwierzakami, więc jest to świetny sposób na rozprawienie się z wrogami, którzy zbliżą się do twojej postaci.

Źródło: www.bing.com