Zdobądź Runę Płomienia Cienia w Sezonie Odkryć WoW Classic

World of Warcraft Classic: Odkrycie sezonu

Faza druga Sezonu Odkryć w World of Warcraft Classic wzbogaciła zwykłe Azeroth o jeszcze więcej Run dla każdej z dziewięciu oryginalnych klas. Cienisty Płomień to nowa, potężna Runa, którą Czarnoksiężnicy mogą zdobyć, zabijając Elitarnego Potwora. Chociaż oczekuje się, że inne klasy zyskają na znaczeniu, Czarnoksiężnicy mogą stać się potężniejsi jedynie dzięki runom zadającym obrażenia, takim jak Shadowflame.

Lokalizacja runy Shadowflame w WoW SoD

Pustkowie to odległy region Kalimdoru, z Ołtarzem, który musisz schować w południowo-wschodnim rogu mapy. Aby zdobyć Runę Cienistego Płomienia w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft, musisz udać się do Wąwozu Shadowbreak w południowo-wschodniej części Desolace. Tutaj w pokazanym powyżej miejscu znajdziesz ołtarz, z którym musisz wejść w interakcję.

Możesz wejść w interakcję z Ołtarzem, rzucając na niego zaklęcie czarnoksiężnika Shadow Ward. Ołtarz będzie wysysał z ciebie obrażenia cienia, gdy będziesz podtrzymywać to zaklęcie, ale przełamanie Totemu Cienia lub leczenie podczas interakcji z Ołtarzem zatrzyma rytuał. Ołtarza strzegą różne potwory wysokiego poziomu, dlatego polecam wybrać się na niego w grupie.

Kiedy twoje zaklęcie łączenia zostanie ukończone, w Ołtarzu pojawi się elitarny demoniczny potwór poziomu 38 o imieniu Seductress Ceeyna. Musisz zabić tego demona i zebrać ciało, aby zdobyć Runę.

Chociaż leczenie anuluje zaklęcie przekazujące i zmusi cię do rozpoczęcia od nowa, polecam zastosować wzmocnienie, takie jak Poświęcenie lub Łącze Duszy, które może przekierować obrażenia z powrotem do twojego zwierzaka, abyś nie rozpoczynał tej trudnej walki z połową zdrowia.

Wyjaśnienie Shadowflame w WoW SoD

Shadowflame to natychmiastowa Runa dla Czarnoksiężników, która tworzy stożek przed Czarnoksiężnikiem, zadając obrażenia Cienia i Ognia. Oprócz potężnych obrażeń zadawanych przez zwierzaki i okresowych zaklęć zadających obrażenia, Płomień Cienia to kolejne narzędzie zadające natychmiastowe obrażenia obszarowe, które jeszcze bardziej podkreśla klasę rzucającego.

Czarnoksiężnicy mają stosunkowo niewiele opcji walki w zwarciu poza swoimi demonicznymi zwierzakami, więc jest to świetny sposób na rozprawienie się z wrogami, którzy zbliżają się do twojej postaci.

Źródło: www.bing.com