Zdobądź Runę Ożywienia w Sezonie Odkryć WoW Classic

World of Warcraft Classic: Magia Sezonu Odkryć

Druga faza Sezonu Odkryć World of Warcraft Classic przyniosła do krain sezonu jeszcze więcej Run, w tym Rune of Invigoration. Łowcy pozostają jednymi z najlepszych wojowników w fazie drugiej, a Ożywienie jest tego głównym powodem. To bardzo wyjątkowa Runa, która przemienia Twojego zwierzaka w prawdziwy atut dla Twojego DPS.

Jeśli chcesz zdobyć Runę Ożywienia w World of Warcraft Classic, oto co musisz wiedzieć.

Gdzie znaleźć Runę Ożywienia w WoW SoD

Rozpoczniesz i zakończysz swoją podróż rozmawiając z Amaryllis Webb. Aby zdobyć Runę Ożywienia w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft, musisz najpierw wejść na Bagno Smutków i porozmawiać z Amaryllis Webb we wskazanym miejscu. Kup Zestaw Startowy Entomologii, który będzie Cię kosztować 50 sztuk srebra i zgarnij dołączoną do niego siatkę. Następnie musisz udać się do trzech odrębnych lokacji i wykorzystać zakupioną siatkę do łapania owadów. Musisz odwiedzić Northbright Manor w Arathi Highlands, Kodo Graveyard w Desolace i Lake Nazferiti w Stranglethorn Valley.

Kiedy już zdobędziesz wszystkie trzy owady, musisz wrócić do Amaryllis Webb, aby oddać ciężko zarobione owady i otrzymać Runę Ożywienia.

Wyjaśnienie Runy Ożywienia w WoW SoD

Ożywienie to Runa zaprojektowana specjalnie dla łowców bestii, którzy czerpią większość swoich DPS z obrażeń zadawanych przez swojego zwierzaka. Dzięki Ożywieniu za każdym razem, gdy Twój zwierzak otrzyma trafienie krytyczne specjalną umiejętnością, regenerujesz pięć procent maksymalnej many. Zarządzanie zużyciem many jest wyzwaniem dla wielu rzucających zaklęcia, ale Runa Ożywienia może pomóc złagodzić ten problem.

Źródło: www.bing.com