Zdobądź Runę Ożywienia w Sezonie Odkryć WoW Classic

Faza druga klasycznego Sezonu Odkryć w World of Warcraft: Runa Ożywienia

Druga faza Sezonu Odkryć World of Warcraft Classic dodała do krain sezonowych jeszcze więcej Run, w tym Rune of Invigoration. Łowcy nadal zadają największe obrażenia w fazie drugiej, a Ożywienie jest tego głównym powodem. To potężna Runa, która może zmaksymalizować obrażenia Twojego zwierzaka. Podobnie jak w przypadku wielu Run Sezonu Odkryć, musisz przeszukać najdalsze zakątki Azeroth, aby znaleźć tę wyjątkową zdolność. Jeśli szukasz Runy Ożywienia w World of Warcraft Classic, oto co musisz wiedzieć.

Gdzie znaleźć Runę Ożywienia w WoW SoD

Aby zdobyć Runę Ożywienia w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft, musisz najpierw wejść na Bagno Smutków i porozmawiać z NPC Amaryllis Webb we wskazanym miejscu. Kup Zestaw Startowy Entomologii, który będzie Cię kosztować 50 sztuk srebra i zgarnij dołączoną do niego siatkę. Następnie musisz udać się do trzech różnych lokalizacji i wykorzystać zakupioną siatkę do łapania robaków. Musisz odwiedzić Dwór Northfold w Wyżynie Arathi, Cmentarz Kodo w Desolace i Jezioro Nazferiti w Dolinie Stranglethorn.

Kiedy już złapiesz wszystkie trzy owady, musisz wrócić do Amaryllis Webb, aby oddać ciężko zarobione owady i otrzymać Runę Ożywienia.

Wyjaśniono Runę Ożywienia w WoW SoD

Ożywienie to Runa Buta Łowcy, która została dodana do Klasycznego Sezonu Odkryć World of Warcraft podczas jego drugiej fazy aktualizacji. Jest to szczególnie potężna Runa dla Łowców Bestii, którzy czerpią większość swoich obrażeń na sekundę z obrażeń zadawanych przez ich zwierzaka. Gdy Ożywienie jest aktywne, za każdym razem, gdy Twój zwierzak myśliwski zadaje trafienie krytyczne jakąkolwiek specjalną umiejętnością, regenerujesz pięć procent swojej maksymalnej many. Zarządzanie zużyciem many jest wyzwaniem dla wielu rzucających zaklęcia, ale Runa Ożywienia może pomóc złagodzić ten problem.

Źródło: www.bing.com