Zdobądź runę Hot Streak w Sezonie Odkryć WoW Classic

Jak zdobyć runę Mage Hot Streak w drugiej fazie WoW SoD?

Runa Hot Streak jest kluczowym przedmiotem dla graczy klasy Mage skupiających się na budowie typu. Ogień podczas drugiej fazy Sezonu Odkryć WoW Classic. Wielu graczy WoW powinno być zaznajomionych z mechaniką Hot Streak, która pozwala na natychmiastowe rzucenie zaklęcia Pyroblast po połączeniu trafień krytycznych z zaklęciem ognia na celu. Ponieważ Pyroblast zwykle wymaga rzucania trwającego trzy sekundy lub dłużej, natychmiastowe rzucenie go jest ogromną korzyścią dla twojego DPS i z tego powodu uważamy, że ta runa powinna sprawić, że Mag Ognia stanie się jedną z najlepszych opcji DPS podczas Fazy Drugiej Sezon odkryć.

Ta runa może być wygrawerowana na Twoim pasku. Oto jak to zdobyć.

Kuźnia Strahnbrada, aby zdobyć runę Maga Hot Streak w drugiej fazie WoW SoD

Aby zdobyć runę Hot Streak Mage w drugiej fazie WoW SoD, musisz najpierw udać się do Gór Alterac i dotrzeć do zaśnieżonego miasta Strahnbrad położonego na wschodzie tego obszaru. Na współrzędnych [60, 46]znajdziesz kuźnię, z którą możesz wejść w interakcję, aby zdobyć runę Hot Streak.

Możesz wchodzić w interakcję z kuźnią w Strahnbrad, rzucając zaklęcia ognia (najlepiej sprawdza się Uderzenie Płomienia) na miechy kuźni, aż przybiorą czerwony, płonący wygląd. Po pomyślnym podpaleniu miechów kuźni, na górze kuźni pojawi się żywiołak ognia, a pokonanie go zapewni ci runę Hot Streak, którą możesz zebrać z jego ciała.

Kuźnia zlokalizowana jest w miejscu zaznaczonym na mapie Alterac. Będziesz musiał osiągnąć stosunkowo wysoki poziom podczas drugiej fazy Sezonu Odkryć, zanim spróbujesz zdobyć tę runę, ponieważ żywiołak ognia, który pojawia się w kuźni w Strahnbrad, jest potworem na poziomie 35. Nie bądź na właściwym poziomie, czy nie obecność innych graczy do pomocy z pewnością utrudni Ci próbę zdobycia tej runy.

Na co więc czekasz, aby wyruszyć na polowanie na tę niezbędną runę dla Twojego Maga WoW?

Źródło: dotesports.com