Zdobądź Runę Dzikiego Wzrostu w Sezonie Odkryć WoW Classic

Wszystko o zdolnościach dzikiego wzrostu w sezonie WoW SoD

Dziki Wzrost jest niezbędną umiejętnością każdego druida leczącego w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft i działa jako jedno z najlepszych zaklęć grupowych w grze.Zdobycie Rune of Wild Growth w celu nauczenia się tego zaklęcia wymaga długiego łańcucha zadań. Runy radykalnie zmieniły sposób działania klas w klasycznym World of Warcraft, oferując nowe zaklęcia, modyfikując stare umiejętności lub dając klasom dostęp do zupełnie nowych ról. Runa Dzikiego Wzrostu to jedna z najtrudniejszych run do zdobycia w Sezonie Odkryć. Jeśli próbujesz znaleźć tę runę, oto co musisz zrobić.

Jak zdobyć runę dzikiego wzrostu w WoW SoD

Runę Dzikiego Wzrostu możesz zdobyć, odnajdując pierwszy, drugi i trzeci symbol sowy. Przedmioty te są rozproszone po różnych częściach Azeroth i wszystkie wymagają wykonania innych zadań.

Gdzie znaleźć pierwszy symbol sowy WoW SoD

Początek tej próby znajdziesz niedaleko dużego portalu we wschodniej części Cienistej Doliny. Aby znaleźć Pierwszy Symbol Sowy, udaj się na północny wschód od Satyrnaar do Cienistej Doliny. Zlokalizuj oświetloną altankę i porozmawiaj z posągiem Sowy. Po wejściu w interakcję z tym posągiem rozpoczniesz krótką próbę ochrony ognika przed trzema falami ataków wroga. Nie jest to zbyt trudne i możesz wznowić próbę, jeśli Twój ognik umrze. Polecam używać form druida, aby powstrzymać agresję od ognika. Nie możesz także wyleczyć swojego ognika, więc pamiętaj, aby szybko przejmować agresję wrogów. Gdy już skończysz, powinieneś móc zdobyć Pierwszy Symbol Sowy.

Gdzie znaleźć drugi symbol sowy w WoW SoD

Aby zdobyć Drugą Sowę, musisz udać się do Duskwood we Wschodnim Królestwie i udać się do Twilight Grove, zlokalizowanego w pobliżu południowej części regionu. Na północnym krańcu Gaju Zmierzchu znajduje się znajomy posąg Sowy, z którym możesz wejść w interakcję. Aby wykonać to zadanie, musisz zdobyć 60-minutowe wzmocnienie, które oferuje posąg Sowy i znaleźć wędrownego NPC o imieniu Agon. NPC tego znajdziesz na wschodzie w pobliżu Brightwood Grove, choć aktywnie patroluje okolicę, więc nie zrażaj się, jeśli nie zauważysz go od razu.

Gdzie znaleźć trzeci symbol sowy w WoW SoD

Aby ukończyć ostatnią próbę i zdobyć Runę Dzikiego Wzrostu, musisz udać się do Pogórza Hillsbrad we Wschodnich Królestwach. W południowym zbiorniku wodnym tego obszaru tuż przy wybrzeżu powinieneś zobaczyć dwie małe wyspy. Na obu wyspach znajduje się mały posąg Sowy. Celem tego wydarzenia jest dotknięcie jednego posągu, aby uzyskać dwuminutowe wzmocnienie, a następnie dotknięcie drugiego posągu przed upływem czasu wzmocnienia. Ponieważ odległość między obiema wyspami to prawie w całości woda, gorąco polecam odblokowanie formy podwodnego transportu przed rozpoczęciem tego zadania.

Gdzie zdobyć runę dzikiego wzrostu w WoW SoD

Mając wszystkie trzy symbole sowy w swoim ekwipunku, możesz teraz teleportować się do Księżycowej Polany za pomocą ekskluzywnego zaklęcia Druida. Porozmawiaj z Trenerem Druidów Loganaarem w Księżycowej Polanie, aby otrzymać zadanie Próba Sów. Wskazówka: pamiętaj, że nie musisz odbierać tego zadania na początku prób, tylko na końcu, po ukończeniu trzech prób Sowy. Kliknij runę prawym przyciskiem myszy, aby się jej nauczyć i otwórz menu postaci, aby przypisać runę do odpowiedniego elementu zbroi i odblokować to potężne zaklęcie uzdrawiające.

Źródło: www.bing.com