Zdobądź Necromedes, broń World of Warcraft z unikalnym efektem gitary

Necromedes, Rezonator Śmierci w WoW: Jak zdobyć

World of Warcraft jest pełen unikalnych przedmiotów, w tym Necromedes, Rezonator Śmierci. Dodany do Legionu Necromedes to klasyczna dwuręczna buława, która zapewnia podstawowe statystyki (Siła, Zwinność lub Inteligencja i Wytrzymałość), a także Krytyczność i Szybkość. Ale to nie jedyny powód, dla którego możesz chcieć tego przedmiotu – wygląda jak gitara i ma użyteczny efekt, który sprawia, że ​​grasz w metal. Efekt ten ma pięciominutowy czas odnowienia.

Jak zdobyć Nekromedesa w WoW

Necromedes wypada z Death Metal Knighta podczas wydarzenia Blight Boar podczas Darkmoon Faire. Według Wowhead wskaźnik spadku wynosi tylko dwa procent. Możesz pokonać Rycerza Death Metalu raz na postać za każdym razem, gdy przybywa Darkmoon Faire. Oznacza to, że podczas wydarzenia możesz hodować go na różnych postaciach.

Wydarzenie rozpoczyna się co półtorej godziny na Wyspie Darkmoon Faire Island i można je znaleźć w jaskini pod współrzędnymi 26, 31. Ten boss może również upuścić inne unikalne przedmioty, takie jak zabawka z mikrofonem Dzika zarazy, stalowy hełm ze wzmocnioną klatką, skóra- Hełm z wyściełaną klatką, hełm z łańcuszkiem i lekko wyściełany hełm z klatką. Współczynnik wypadania hełmów wynosi około trzech procent. Kiedy powróci Darkmoon Faire, warto wyhodować tego bossa na przynajmniej jednej ze swoich postaci. Pamiętaj, że to wydarzenie jest dostępne przez jeden tydzień w miesiącu.

Broni mogą używać tylko określone klasy i specjalizacje. Oto lista wszystkich klas i specjalizacji, które mogą władać Necromedesem:

Paladyn

–Święty, Zemsta

Wojownik

– Broń, Furia

druid

– Waga, Dziki, Strażnik, Przywrócenie

Rycerz Śmierci

– Krew, Bezbożność, Mróz

Szaman

– Przywrócenie, Żywiołak

Podsumowując, aby zdobyć Necromedesa, weź udział w wydarzeniu Darkmoon Faire i pokonaj Death Metal Knighta w wydarzeniu Blight Boar. Powodzenia w poszukiwaniu tej wyjątkowej i stylowej broni w World of Warcraft!

Źródło: www.bing.com