Zdobądź książkę umiejętności Zwiększona hart ducha w Sezonie Odkryć WoW Classic

Jak zdobyć książkę umiejętności Zwiększona hart ducha z Sezonu Odkryć WoW Classic

Klerycy w World of Warcraft Classic Season of Discovery ciągle narzekają na żmudne zadanie rzucania wzmocnień Power Word: Fortitude wszystkim członkom drużyny. Na szczęście istnieje sposób na znaczne ulepszenie tej umiejętności poprzez księgę umiejętności Zwiększona hart ducha. To drugie drastycznie zmniejsza koszt many i zwiększa czas trwania wzmocnień. Po zdobyciu umiejętność ta pozwala na rzucanie wzmocnień Wytrzymałości na swoich sojuszników za 50% mniej many i trwających przez jedną godzinę. Znaczące ulepszenie kapłanów w PvE i PvP.

Gdzie znaleźć księgę umiejętności Zwiększona wytrzymałość

Księgę umiejętności Zwiększona wytrzymałość znajdziesz w Szkarłatnym Klasztorze. Można go zdobyć zabijając wrogów w jednym z czterech skrzydeł: Cmentarz, Biblioteka i Zbrojownia. Donoszono, że można go zdobyć zabijając Przesłuchującego Vishasa na Cmentarzu, Mistrza Ogarów Lokseya w Bibliotece i Heroda w Zbrojowni.

Kiedy już zbierzesz Zwój Zwiększonej Wytrwałości, po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy przedmiot w swoim ekwipunku. Jest to umiejętność pasywna, która nie ma żadnego związku z Twoimi Runami. Ta zmiana ma na celu zmniejszenie kosztu many Power Word: Fortitude i wydłużenie czasu trwania, abyś nie musiał zbyt często ponownie wzmacniać i wydawać zbyt dużo many. Kapłani otrzymują także umiejętność Shadowfiend, która pomaga w regeneracji many.

Źródło: www.bing.com