Zdobądź książkę umiejętności Aspect of the Viper w WoW Classic Season of Discovery

Wstęp

Poznaj zupełnie nową skórkę Łowcy wprowadzoną w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW: Skórka Żmii. Ten aspekt daje graczom możliwość biernej regeneracji many po aktywacji, a także możliwość korzystania z dodatkowej regeneracji many za każdym razem, gdy automatyczny atak trafi wrogi cel. Dowiedz się, gdzie znaleźć księgę umiejętności, aby nauczyć się zaklęcia Aspekt Żmii w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW.

Aspekt Żmii: pasywna regeneracja many

Aspekt Vipera oferuje graczom pasywną regenerację many, ale także dodatkową regenerację many za każdym razem, gdy automatyczny atak trafi wrogi cel. Ta aura jest szczególnie przydatna w walce, gdy wyczerpałeś swoją rotację i musisz polegać na automatycznych atakach, aby odzyskać część many, zanim będziesz mógł ponownie rzucać zaklęcia. Jeżeli w trakcie dłuższej walki zabraknie Ci many, aktywacja Aspektu Żmii może pozwolić Ci na szybszy powrót do walki.

Gdzie znaleźć księgę umiejętności

Aby zdobyć zaklęcie Aspekt Żmii w WoW SoD, możesz zdobyć księgę umiejętności przechodząc przez Szkarłatny Klasztor. W przeciwieństwie do run, które są wymienne, księgi umiejętności pozwalają na trwałe dodanie nowego zaklęcia do twojego arsenału.

Niektórzy gracze w bazie danych WoW Wowhead zgłosili, że księga umiejętności Aspect of the Viper jest uzyskiwana od kilku bossów i rzadkich spawnów w pierwszym skrzydle lochów Szkarłatnego Klasztoru, Cmentarzu. Pierwszy boss Cmentarza, Przesłuchujący Vishas, ​​ma szansę upuścić księgę umiejętności zawierającą Aspekt Żmii, podobnie jak kilka innych rzadkich spawnów w klasztorze. Jeśli chcesz samodzielnie zdobyć zaklęcie, prawdopodobnie będziesz musiał kilkakrotnie zbadać Szkarłatny Klasztor, z naciskiem na skrzydło Cmentarne, aby mieć jak największą szansę na zdobycie księgi umiejętności Aspekt Żmii.

Źródło: dotesports.com