Zdobądź i posadź nasiona snów w WoW Dragonflight

W World of Warcraft Dragonflight Patch 10.2 znajdujesz coraz więcej nasion snów, ale jakie one są? Jak je zdobyć, jak je zasadzić? Dowiedzmy się razem, do czego służą te Dreamseeds!

Wyjaśnienie nasion snów w WoW Dragonflight

Nasiona snów to przedmioty wypadające z aktywności w Szmaragdowym Śnie, które można następnie zasadzić w celu uzyskania wyposażenia. Są powiązane z wydarzeniem Szmaragdowe zlecenie i można je sadzić tylko w określonych lokalizacjach. Następnie możesz zdobywać nagrody, uczestnicząc w wydarzeniu Superbloom i przekazując Szmaragdowe Krople, gdy Twoja roślina wyrośnie.

Rodzaje nasion snów w WoW Dragonflight

Obecnie istnieją trzy rodzaje Nasion Snów, każdy z różnymi źródłami i nagrodami: Małe Nasienie Snów, Duże Nasienie Snów i Gigantyczne Nasienia Snów.

Jak zdobyć Dreamseeds w WoW Dragonflight

Nasiona snów można zdobyć uczestnicząc w różnych zajęciach w Szmaragdowym Śnie. Istnieją również specjalne sposoby zdobycia każdego rodzaju Nasion Snów.

Jak sadzić nasiona snów w WoW Dragonflight

Możesz sadzić Nasiona Snów na działce, którą znajdziesz w Szmaragdowym Śnie. Po zasadzeniu ten akt uruchomi wydarzenie Szmaragdowe zlecenie.

Nagrody za zasadzenie nasion snów w WoW Dragonflight

Różne rodzaje Nasion Snów dadzą ci nagrody, gdy zakwitną, począwszy od transmogów i wierzchowców, po zwierzaki i materiały do ​​profesji. Możesz nawet zwiększyć swoje szanse na lepsze nagrody, karmiąc Nasiona Snów Szmaragdowymi Kroplami.

Misje Dreamseed w WoW Dragonflight

Talisa Whisperbloom ma cotygodniową misję związaną z Nasionami Snów, która nagrodzi Cię sprzętem i Kwiatami Snów, gdy zasadzisz pięć Nasion Snów.

Źródło: www.bing.com