Zdobądź Dream Crests w WoW Dragonflight

Wyjaśniono Dreaming Crests w WoW Dragonflight

Podczas aktualizacji World of Warcraft Dragonflight 10.2 twoimi dwiema głównymi walutami są Kamienie Lotu i Herby Śniących. Chociaż prawdopodobnie znasz Kamienie Lotu, Śniące Herby są nieco trudniejsze do zdobycia. Dreaming Crests są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach i są zamykane co tydzień. Sprzęt z trzeciego sezonu będzie dostępny w sześciu różnych typach: odkrywca, poszukiwacz przygód, weteran, mistrz, bohater i mityczny. Każdy rodzaj wyposażenia zostanie ulepszony zarówno kamieniami lotu, jak i herbami marzeń. Oto jak działają Dreaming Crests i jak je zdobyć w Dragonflight.

Rodzaje Dreaming Crests i wyposażenie, które ulepszają w WoW Dragonflight

Istnieją cztery rodzaje Śniących Herbów i każdy z nich może zostać użyty do ulepszenia określonych elementów wyposażenia. Poniżej znajdziesz tabelę zawierającą listę wszystkich herbów Dreaming i rodzaj wyposażenia, z którym są powiązane:

Typ Dreaming Crest – rodzaj wyposażenia, które wzmacniają te Dreaming Crest

Whelpling’s Dreaming Crests – wyposażenie poszukiwacza przygód wyższego poziomu i wyposażenie niższego poziomu weterana
Drake’s Dreaming Crests – sprzęt wyższego poziomu weterana i sprzęt niższego poziomu mistrza
Wyrm’s Dreaming Crests – najlepszy sprzęt poziomu mistrzowskiego i sprzęt niższego poziomu bohaterskiego
Śniące Herby Aspektu – sprzęt heroiczny i mityczny

Jak zdobyć Dreaming Crests w WoW Dragonflight

Każdy rodzaj Dreaming Crest pochodzi z różnych źródeł. Poniżej znajdziesz wszystkie sposoby na zdobycie Dreaming Crests:

Rodzaj śniącego herbu – źródło

Whelpling’s Dreaming Crests – Misje zwykłe i światowe, Amidrassil w trybie Raid Finder i lochy Mythic+ do poziomu +5
Drake’s Dreaming Crests – elitarne zadania, Amidrassil na normalnym poziomie trudności i lochy Mythic+ od poziomu +6 do poziomu +10
Wyrm’s Dreaming Crests – Mythic+ Lochy od poziomu +11-15 i Amidrassil w trybie Heroicznym
Śniące Grzbiety Aspektu – lochy Mythic+ na poziomie +16 i Amidrassil w trybie Mythic

Ile Dreaming Crests możesz zdobyć tygodniowo w WoW Dragonflight?

Możesz zdobyć 90 Dreaming Crests co tydzień, co oznacza, że ​​możesz zdobyć odpowiednio 90 Dreaming Crest Whelplinga, 90 Drake’s Dreaming Crests, 90 Wyrm’s Dreaming Crest i 90 Aspect’s Dreaming Crests. To w sumie 360 ​​Dreaming Crests tygodniowo. Handel w górę będzie również wliczany do Twojego tygodniowego limitu.

Jak wymieniać Dreaming Crests w WoW Dragonflight

Vaskarn w Centralnym Obozie wymieni Twoje Śniące Herby. Jeśli potrzebujesz Dreaming Crests niższego poziomu, możesz je wymienić w stosunku sześciu do jednego. Sprzedawca, którego szukasz, to Vaskarn i znajduje się on w Obozie Centralnym w Szmaragdowym Śnie pod współrzędnymi 49.79 62.88. Piętnaście niższych Dreaming Crest zapewni Ci wyższą jakość Dreaming Crest.

Źródło: www.bing.com